بسته بندی

بسته بندی مواد غذایی جذاب ، بهترین بازاریاب در فروشگاه ها

سلفون بسته بندی

صنعت بسته بندی مواد غذایی از جمله صنایعی است که در سبک زندگی عصر مدرنیته و پیشرفتهی امروز، به شدت مورد نیاز است. اغلب بسته بندی مواد غذایی به محافظت از مواد غذایی نسبت به گرما، سرما، باکتریها، هوا و… پرداخته و به تمیز و بهداشتی نگه داشتن محصول و طول عمر بالا و باکیفیت آن کمک میکند. همچنین بسته بندی نقش پررنگی درتوزیع و جابجایی محصولات ایفا میکند.

با این حال شاید کمک به فروش محصولات و بازاریابی به کمک بسته بندی یکی از آن دسته اهمیت های صنعت بسته بندی مواد غذایی باشد که نمیتوان از آن غافل شد.

اولین چیزی که خریدار را به خود جلب میکند بسته بندی محصول است و تنها در صورتی که تمامی اطلاعات محصول از جمله قیمت، تاریخ انقضا و تولید،نحوهی استفاده، علامتهای بازیافت و…. به شکلی با کیفیت و شکیل بر ان چاپ شده باشد می تواند تا میزان بالایی مصرفکننده را به خرید ترغیب کند.

اهمیت بسته بندی مواد غذایی

فکر میکنم حالا به اهمیت چاپ و بسته بندی مواد غذایی پی برده باشید.چاپ بر روی بسته بندی مواد غذایی نه تنها باید حاوی اطلاعات مهم محصول باشد، بلکه باید جذابیت بصری بالا و کیفیت چاپ مناسبی داشته باشد تا بتواند بر میزان فروش محصول موثر باشد.

سلفون و پلاستیک، چاپ فلکسو، چاپ هلیو و چاپ افست از جمله روشهای چاپ و بسته بندی مواد غذایی هستند که در این مقاله به بررسی سلفون و پلاستیک میپردازیم.
سلفون و پلاستیک در چاپ و بسته بندی مواد غذایی
اغلب ما حداقل یک بار تجربه ی استفاده از سلفون ها در آشپزخانهی خانه هایمان برای افزایش ماندگاری و نگهداری مواد غذایی در یخچال را داریم.

بسته بندی مواد غذایی به صورت پاکت سلفون و کارتن
بسته بندی مواد غذایی به صورت پاکت سلفون و کارتن

نمونه ای از مصرف سلفون ها در آشپزخانه های ما

سلفون در واقع پلاستیکی است که بر پایهی پروپیلن ساخته شده باشد.سلفونها در سه دسته ی کلی سلفون شفاف، سلفون متالایز و سلفون صدفی تولید میشوند.اجازه دهید تا با ذکر مثال تفاوت این سلفونها را برایتان شرح دهم. سلفونهای شفاف در بسته بندی موادی مانند ماکارونی که در برابر نور خورشید فاسد نمیشوند، قابل استفاده اند.سلفونهای متالایز به دلیل دارا بودن آلومینیوم، در بسته بندی آن دسته از مواد غذایی که قابلیت فاسد شدن در اثر نورخورشید را دارند مانند چیپس و پفک استفاده میشوند.

همین حالا با ما تماس بگیرید و سلفون bopp – cpp – bopet را از ما بخواهید

۰۹۱۳۹۷۴۴۲۰۵

سلفونهای صدفی نیز قابلیت استفاده برای آن دسته از مواد غذایی که به سرما نیاز دارند تا فاسد نشوند را دارا هستند.
سلفون های مختلفی در بسته بندی مواد غذایی میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند که از جمله میتوان به سلفون متمایز، سلفون ترس و سلفون استرچ غذایی را نام برد که رایج ترین آنها سلفون استرچ غذایی است. به فیلمهای سلفونی شفاف با خاصیتهای چسبندگی و کشسانی بالا سلفون غذایی میگویند که در بازار به سلفون استرچ غذایی شهرت دارد.

این نوع سلفون اغلب به سه صورت کاملا شفاف، کاملا رنگی و رنگی با پنجرهی شفاف تولید میشوند. این نوع سلفون از قیمت مناسبی برخوردار بوده و اغلب شفاف میباشدکه به دیده شدن محصولات کمک میکنند. به علاوه، قابلیت چاپ بر روی خود را دارد. این ویژگی که میتوان بر روی آنها چاپ انجام داد کاربرد انها را افزایش داده است زیرا میتوان اطلاعات اصلی محصول را بر بسته بندی سلفونی چاپ کرد.

سلفون چاپ پذیر جهت بسته بندی مواد غذایی
سلفون چاپ پذیر جهت بسته بندی مواد غذایی

سلفون در بسته بندی و چاپ

تمام این ویژگی ها باعث رشد مصرف سلفون ها و پلاستیک ها در بسته بندی مواد غذایی شده است.اگر برای استفاده از این سلفونها در چاپ و بسته بندی مثالی در ذهن ندارید اجازه بدهید تا کمکتان کنم. سلفون های بسته بندی لواشک و آلوچه، سلفون انتی باکتریال در بسته بندی نان، میوه وسبزیجات، سلفون بسته بندی خیارشور، سلفون بسته بندی قارچ، حبوبات، ادویه و… از جمله نمونه های سلفون استرچ غذایی هستند.

در آخر میخواهم چند شرکت که در زمینه چاپ و بسته بندی مواد غذایی فعالیت میکنند را به شما معرفی کنم.
⦁ شرکت رامینا پلاستیک
⦁ شرکت توژرنگ
⦁ شرکت اصفهان مقدم

 

 

 

 

admin

زیر و خم لفاف های بسته بندی را گرفتم --- نوشتم و نوشتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا