" /> تولید سفره یکبار مصرف و مواد اولیه به کار رفته در آن - بسته بندی مواد غذایی
سفره یکبار مصرف

تولید سفره یکبار مصرف و مواد اولیه به کار رفته در آن

فیلم cpp جهت تولید سفره یکبار مصرف

تولید سفره یکبار مصرف یکی از کسب و کارهای پرسود و‌ با ریسک کم است که با خرید و راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف امکان پذیر است. سفره یکبار مصرف جزوه کالاهایی است که در هر مجلسی از آن استفاده می شود و مصرف بسیار بالایی دارد، تولید سفره یکبار مصرف با استفاده از دستگاههای مختلفی همچون دستگاه جرقه گیر، دستگاه چاپ، دستگاه پرفراژ، دستگاه بسته بندی پیلوپک و دستگاه رول پیچی انجام می شود. سفره های یکبار مصرف شباهت زیادی به یکدیگر دارند، اما نکات مهمی که در ساخت سفره یکبار مصرف باید به آنها توجه شود، شامل موارد زیر می شوند : 

 

  • خلاقیت در طرح سفره یکبار مصرف
  • عرض سفره یکبار مصرف
  • کیفیت نایلون به کار رفته در ساخت سفره یکبار مصرف
  • طول سفره یکبار مصرف
  • بسته بندی اولیه سفره
  • ذکر نام برند بر روی بسته بندی
سفره یکبار مصرف
سفره یکبار مصرف

بنابراین اگر می خواهید با یک تولید کننده موفق در زمینه ساخت سفره یکبار مصرف باشید، باید محصولی متفاوت از سایر تولید کنندگان داشته باشید که هم طراحی خلاقانه و جذابی داشته باشد و هم دارای یک بسته بندی شیک و با دوام باشد، بیشتر تولید کنندگان به جلد بیرونی سفره دقت نمی کند اما شما می توانید از یک رول کارتونی برای قراردهی سفره در داخل آن استفاده کنید و با چاپ یک طرح زیبا بر روی کارتون، نام برند خود را نیز بر روی آن قرار دهید تا هم به افزایش اعتبار برند خود کمک کنید و محصول خود را نیز از سایر تولید کننده متمایز نمایید.

 

مواد اولیه به کار رفته در ساخت سفره یکبار مصرف

معمولاً در ساخت سفره یکبار مصرف از مواد اولیه پلاستیکی پلی اتیلنی و پلیمری مانند فیلم cpp ساخته می شود که با درصد مشخصی از کربن ترکیب شده و سفره نهایی وارد مرحله چاپ می شود، در مرحله چاپ نیز از دانه های رنگی پلیمری جهت چاپ طرح مورد نظر در روی سفره استفاده می شود. با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت سفره ، قیمت سفره متفاوت خواهد بود، بنابراین سفره هایی که قیمت بالاتری دارند در ساخت آنها از مواد اولیه درجه یک و بهداشتی استفاده شده و از سفرهای ارزان قیمت شامل مواد درجه دو و بازیافت شده هستند. 

در صورتی که علاقه مند به راه اندازی خط تولید و ساخت سفره یکبار مصرف هستید، تیم آموزشی چاپ آموز آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه راه اندازی و تولید سفره یکبار مصرف می باشد و تجربه های چندین ساله خود را در اختیار شما خواننده عزیز قرار خواهد داد تا محصولی متفاوت و چشمگیر را به مرحله تولید برسانید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون 09134610334 03152374391 داخلی 247 -حامد ایرانپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن