" /> خرید و فروش ضایعات پلیمری - بسته بندی مواد غذایی
ضایعات

خرید و فروش ضایعات پلیمری

ضایعات opp

خرید و فروش ضایعات پلیمری ، ضایعات پلاستیک ، ضایعات بسته بندی ، فیلم های بسته بندی bopp به صورت کیلویی انجام می شود. به منظور تامین مواد اولیه مورد نیاز دستگاه های چاپ ملزومات بسته بندی و مواد پلیمری نیاز به خرید عمده انواع ضایعات پلیمری و ضایعات پلی اتیلنی با بالاترین قیمت ممکن می باشد. خرید و فروش انواع ضایعات پلیمری در تناژ بالا و با منصفانه ترین قیمت انجام می شود، در هر کجای ایران هستید از شما خریداریم.

خرید عمده انواع ضایعات پلیمری

به منظور تولید مواد اولیه مورد نیاز دستگاه های چاپ و بسته بندی ، مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات تولید و قالب گیری محصولات پلیمری ، نیاز به خرید عمده انواع ضایعات پلیمری و ضایعات opp مانند سبد های بسته بندی رنگی ، فیلم ها و نوار های چاپ به صورت استفاده شده و نو، خرید انواع سلفون های بسته بندی ، سلفون های دور بطری نوشابه ، نوار های پلیمری بسته بندی و … دارد. در صورت موجود بودن هر یک از ضایعات فوق در تناژ و حجم بالا ،  با ما تماس بگیرید، در هر کجای ایران باشید، امکان خرید عمده برای ما مقدور می باشد.

 

فروش عمده ضایعات پلیمری

در راستای خرید و فروش ضایعات پلیمری ، تامین مواد اولیه و ضایعات مورد نیاز دستگاه های چاپ و بسته بندی ، مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات تولید محصولات پلاستیکی و پلیمری و … فروش عمده و تناژ بالا انواع ضایعات پلیمری پودر شده و پرس شده انجام می شود، ارسال با حداقل قیمت به تمام نقاط ایران امکان پذیر است، خرید و فروش انواع ضایعات پلیمری ، سبد ها رنگی میوه ، جعبه های پلاستیکی ، بطری نوشابه پرس شده ، فیلم ها و سلفون های بسته بندی به صورت ساده ، مات و متالایز شده ، فیلم bopp ، ضایعات انواع پالت های پلاستیکی نو و شکسته ، خرید و فروش انواع ضایعات پلیمری پرس شده و پودری در حجم بالا از جمله خدمات ما می باشد.

 

خرید و فروش انواع ضایعات پلیمری در سراسر ایران

امکان ارسال انواع ضایعات پلیمری و پلی اتیلنی در تناژ بالا به سراسر ایران ممکن است و همچنین امکان خرید و دریافت انواع ضایعات پلیمری شما چه به صورت پودری و چه پرس شده و حتی ضایعات بسته بندی به صورت مستعمل شده و یا حتی نو وجود دارد و از سراسر ایران امکان خرید و دریافت داریم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن