انواع فیلمفیلم های پلاستیکی

فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی

درباره SPSCOMPLEX - سپهر پلیمر سپاهان

فیلم های پلی پروپیلن ریخته گری که معمولاً به عنوان فیلم های CPP شناخته می شوند ، به لطف تطبیق پذیری ، انعطاف پذیری ، هزینه و استحکام آن ،به دنبال بهترین راه حل بسته بندی هستند. فیلم های CPP در دو نوع ، فیلم های مانع بالا و شفاف و متالایز موجود ، یک راه حل یک مرحله ای نه تنها برای بسته بندی مواد غذایی و صنایع کشاورزی بلکه برای مراقبت های بهداشتی و صنایع دارویی است. در این وبلاگ ، در مورد مزایای فیلم های CPP با مانع بالا متالایز خواهیم گفت. به دلیل مقاومت در برابر پارگی و استحکام آن ، فیلم  CPP متالایز به طور گسترده ای برای نیازهای بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی
فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی

ویژگی های برتر فیلم  CPP متالایز

  1. سد اکسیژن زیاد – اکسیژن بزرگترین کمک کننده به فساد مواد غذایی است. این فیلم CPP متالایز شده اکسیژن را مسدود کرده و به ماندگاری محصول کمک می کند.

  2. مانع بخار با رطوبت بالا – این فیلم های CPP متالایز نیز موانعی عالی برای رطوبت ایجاد می کنند.

  3. مقاومت در برابر مهر و موم حرارتی بالا – در بیش از ۲.۳ کیلوگرم بر اینچ ، مقاومت درزگیر گرما توسط فیلم های CPP با مانع بالا متالایز شده عالی است.

  4.  دامنه ضخامت گسترده بین ۲۰ تا ۳۰μm است.

  5. ماشین پذیری استثنایی – فیلم های CPP با مانع بالا متالایز شده به راحتی پردازش می شوند و قابلیت چاپ خوبی دارند.

معرفی شرکت سپهر پلیمر سپاهان

درباره SPSCOMPLEX – سپهر پلیمر سپاهان

سپهر پلیمر سپاهان که در سال ۱۳۹۵ تأسیس شد ، یک تولید کننده جهانی در فیلم های تخصصی برای برنامه های بسته بندی ، لمینیت و …است. با مهندسی محصولات نوآورانه و راه حل های پایداری ، SPSCOMPLEX در طول این سالها با افزایش مارک های برتر در دنیا ، مبدل های بسته بندی و چاپ برای ارتقاء تجربه مصرف کننده آورده است.

محصولات ارائه شده شامل فیلم های BOPP و CPP  و Bopet است. امروزه این شرکت بزرگترین صادر کننده فیلم های BOPP از ایران و همچنین بزرگترین تولید کننده فیلم های لمینیت حرارتی در جهان است. پایه مشتری آن در بسیاری از کشور جهان با واحد تولیدی در ایران ، گسترش یافته است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون 09134610334 03152374391 داخلی 247 -حامد ایرانپور

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن