چاپ

چاپ دیجیتال و روندهای مؤثر بر بازار بسته بندی

مبانی چاپ دیجیتال برای برچسب های تزئینی

چاپ دیجیتال سریعترین تکنولوژی چاپ برای برچسب های تزئینی است. طبق تحقیقات صنعت ، انتظار می رود که بخش چاپ دیجیتال از سایر فناوریهای چاپ برچسب با حاشیه قابل توجهی ادامه یابد. با پیشرفت فناوری ، سرعت مطبوعات و قابلیت ها بطور مداوم در حال افزایش است و به این ترتیب باعث ادامه رشد می شود.

با چاپ دیجیتالی به طور مستقیم بر روی بستر (کاغذ یا فیلم های چاپ پذیر ) چاپ می شود و روند پردازش و صفحات یا سیلندرها را از بین می برد. این باعث صرفه جویی در وقت ، کاهش هزینه ها می شود و امکان تولید کوتاه چاپ را می دهد.

کیفیت و تنوع

همچنین این چاپ با کیفیت فوق العاده ای همراه با ثبت کامل رنگ ها همچنین برای دستیابی بهتر به تصاویر ، افزایش نقطه کمتری (مقدار نقاشی رنگ در طول چاپ گسترش می یابد) نیز وجود دارد.

در دستگاههای چاپ دیجیتال ، داده های دیجیتال (متن و تصاویر) مستقیماً از رایانه به مطبوعات منتقل می شوند. اطلاعات متغیر از یک پایگاه داده (کدنویسی دسته ای ، نام ها ، عکس ها و غیره) می تواند بدون نیاز به تولید صفحات جدید یا آماده سازی های اضافی برای هر اجرا بر روی هر برچسب چاپ شود – ساختن فرصت های سفارشی سازی بی پایان.

با برچسب های دیجیتالی ، برچسب های دیجیتالی چاپ شده نیز می توانند برش سفارشی باشند و از ویژگی های تمیز کردن فویل گرم و سرد ، انواع جلوه های ویژه و برجسته استفاده می کنند.

پرس دیجیتال HP

 

مزایای چاپ دیجیتال

فرآیند چاپ دیجیتال قادر به تکثیر فرآیندهای چاپ سنگی ، فلکسوگرافی ، و گسترش چاپ گامت است.

• تعریف سریع از بازار (ساعت در مقابل هفته)
• مقرون به صرفه برای کوتاه مدت
• تکرار فرآیندهای چاپ سنتی
• کیفیت و استحکام بالا
• ایده آل برای بازارهای آزمایشی ، نمونه سازی و نمونه فروش
• چاپ اطلاعات متغیر

 

محدودیت ها

اگرچه این فناوری به پیشرفت خود ادامه می دهد ، اما هنوز هم محدودیتی در چاپ دیجیتال وجود دارد. سرعت آهسته تر و عرض های باریک تر اقتصاد بزرگ اجرا (> ده ها هزار) را محدود می کند. به طور معمول ، رنگ خط / نقطه نیز محدود است (بیشتر دستگاههای دیجیتالی از جوهرهای فرآیند CMYK با برخی از طیف گسترده استفاده می کنند).

با شماره تلفن +۹۸۹۱۳۹۷۴۴۲۰۵ با گروه آموزشی چاپ آموز تماس بگیرید یا می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت چاپ دیجیتال ما به صفحه چاپ ما مراجعه کنید . ما برچسب های دیجیتالی چاپ شده را برای همه قالب ها ارائه می دهیم. علاوه بر این ، اگر علاقه مند به نقل قول چاپ دیجیتال برای برچسب های خود هستید ، می توانید به راحتی درخواست خود را در وب سایت ما بخواهید !

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ