کیسه بسته بندی

کیسه ایستاده طرحی برای موفقیت در کسب و کار

رشد کیسه های ایستاده هم در طراحی و هم برای کاربردهای مختلف از بسته بندی غذاهای خشک و یخ زده ، غذاهای مایع ، غذاهای خانگی و غیرغذایی به سرعت در حال رشد است و انتظار می رود که ادامه یابد. اکنون به نظر می رسد که ساختارهای تمام PE (تک ماده) قبلاً فقط به دلیل مزیت بازیافت بالقوه آنها منجر به کسب سرب شده اند. این یک دلیل اساسی است که چرا ما یک مقاله از ویژگیهای آینده در مورد این روند داریم که برای شماره ماه نوامبر ما در نظر گرفته شده است ، و این برجسته در نمایشگاه تجاری K 2019 آینده برجسته خواهد بود.

بسته بندی ایستاده مواد غذایی
بسته بندی ایستاده مواد غذایی

داو نمونه ای از شرکتی است که این نمایشگاه را با نمایش چندین ساختار برجسته می کند. در میان آنها یک کیسه قابل استفاده جدید که برای بازیافت و دفع طراحی شده است که حاصل توسعه مشترک بین داو ، صاحب نام تجاری RB و مبدل Drukpol.Flexo است. با استفاده از رزین های فیلم Dow’s PE ، کیسه ایستاده برای خط مواد شوینده ماشین ظرفشویی بدون عطر RB ساخته شد.

بسته بندی ایستاده مواد غذایی
بسته بندی ایستاده مواد غذایی

تیم توسعه با هم کار کردند تا بر چالش ایجاد یک بسته بندی مبتنی بر PE تک ماده که می تواند روی تجهیزات موجود تولید شود و قابلیت های اضافی مانند زیپ ، باز کردن آسان و ترکیب مناسب سفتی و انعطاف پذیری را فراهم کند ، کار کنند. این چالش با استفاده از LLDPE مبتنی بر کاتالیزور Dow’s Dowlex ، رزین های عملکردی چابکی LDPE مبتنی بر فن آوری پیشرفته توبولی توتال ، و چسب های ذوب داغ مبتنی بر الاستومر با ذوب بالا وابسته به Affinity بوده است .
بسته بندی چای

سعید کرزیستوف کراژسسکی ، رئیس نوآوری بسته بندی RB ، گفت: “RB متعهد است که مواد بسته بندی ما را کاهش ، استفاده مجدد و بازیافت کند. ما دائماً به دنبال راه حل هایی برای مقابله با زباله های پلاستیکی هستیم و معتقدیم که بسته بندی پلاستیکی که برای بازیافت قابل طراحی است ، راه پیشرفت است. با استفاده از این کیسه تک ماده ای نوآورانه ، ما قادریم بسته بندی هایی با کاربرد آسان و دارای ویژگی های پیشرفته را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. بسته بندی جدید ما توسط سیستم های مدیریت زباله های بازیافت موجود پشتیبانی می شود و از آنجا که بسته بندی وزن کمتری دارد ، ما همچنین قادر به کاهش هزینه های حمل و نقل و تولید گازهای گلخانه ای هستیم. ”

بسته بندی ساشه
بسته بندی ساشه

Drukpol.Flexo با تخصص تبدیل خود به نوآوری کمک کرده و از RB با کمکهای لازم برای خطوط بسته بندی خود پشتیبانی می کند. کمپانی سعید درمورد کمیل ضیماک ، گفت: “ما از نتیجه این همکاری با Dow و RB هیجان زده ایم و مشتاقانه منتظر ادامه همکاری هستیم تا بتوانیم صنعت را برای بسته شدن حلقه روی بسته بندی های پلاستیکی ادامه دهیم. بسته بندی نه تنها برای بازیافت طراحی شده است ، بلکه تجربه مشتری باکیفیتی را نیز در رابطه با عملکردی مانند ظاهر ، احساس و سهولت استفاده ارائه می دهد. ”

بسته بندی کاغذ در صنعت و تجارت
بسته بندی کاغذ در صنعت و تجارت

بسته بندی جدید با “۰٪ خط سبز بدون عطر” از مواد شوینده ماشین ظرفشویی Finish در خرده فروشان آلمانی و بصورت آنلاین از طریق آمازون تست شد و ۴+ ستاره بازخورد مصرف کننده را در مورد ویژگی ها و کیفیت محصول دریافت کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

جواد عطائی

فروش انواع فیلم پلی استر ( BOPET ) | فروش فیلم BOPP کارشناس فروش : جواد عطائی - 09134610276 - 03152374391 داخلی 216

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن