آموزش چاپ و بسته بندیچاپ

۵ سوالی که برای انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی باید به آن پاسخ داد

شرکت چاپ و بسته در ایران

هنگامی که مطالب تبلیغاتی را برای شرکت خود طراحی کردید ، مرحله بعدی چاپ ان ها است. راهبرد صحیح چاپ تضمین می کند که راه حل های بسته بندی و مواد تبلیغاتی شما به همان اندازه شخصی که در رایانه شما انجام می دهند مهم به نظر برسند.

اگر قبلاً با یک چاپخانه کار نکرده اید ، ممکن است سؤالاتی برایتان پیش آید که ایا باتوجه به هزینه های انجام شده سود اوری کافی دارد که سرمایه شما بازگردد یا خیر.در اینجا ۵ موردی را که همیشه هنگام فکر کردن برای کار با تیم چاپ باید از آنها بپرسید ، آورده شده است.

۱. گزینه های من چیست؟

 به یاد داشته باشید که فناوری جدید گزینه های مختلف چاپ را در اختیار شما قرار داده است ، از تمام راه ها از چاپ دیجیتال ، گرفته تا چاپ UV و موارد دیگر. دانستن دقیقا چه نوع خدمات چاپی تیم شما می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا آنها شرکتی مناسب برای شما هستند یا خیر.

به عنوان مثال ، آیا شما نیاز دارید:

  • چاپ برای این که تصاویر شما از صفحه خارج شوند
  • چاپ فرمت گسترده برای کمک به شما در گرفتن چشم مخاطبان با یک قالب منحصر به فرد؟
  • چاپ افست برای رنگهای سریع و پر جنب و جوش؟
  • چاپ UV برای جلوه های برتر؟

۲. آیا می توانند نمونه کارهای خود را به شما نشان دهند؟

در حالی که یافتن شرکتی که ادعا می کند در مواردی مانند چاپ UV و تصویر تخصص دارد  ، اطمینان از داشتن مهارت در تهیه نسخه پشتیبان از مطالبات خود بسیار مهم است.  درخواست نمونه هایی از کار آنها را به شما نشان دهد که کیفیت کار انها به چه صورت است. حتی ممکن است متوجه شوید که می توانید یک نمونه کار اصلی را در وب سایت شرکت مشاهده کنید.

علاوه بر اینکه نمونه هایی از کار آنها را به شما نشان می دهد ، یک سرویس چاپ نیز به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام نوع از گزینه چاپ باید برای استراتژی شما بهتر کار کند.

5 سوالی که برای انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی باید به آن پاسخ داد

۳. چگونه باید تصاویر خود را برای چاپ آماده کنید؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، یک شرکت چاپ و بسته بندی قادر خواهد بود تا شما را در طی مراحل چاپ راهنمایی کند و اطمینان حاصل کند که از بیشترین تجربه استفاده خواهید کرد. این بدان معنی است که آنها می توانند دقیقاً به شما اطلاع دهند که چگونه باید تصاویر خود را برای رسیدن به بهترین نتیجه آماده کنید.

به عنوان مثال ، یک چاپ دیجیتال با وضوح پایین منجر به یک تصویر با کیفیت پایین ، مهم نیست که خدمات شرکت چاپ و بسته بندی شما چقدر استثنایی باشد. همچنین ممکن است شما نیاز داشته باشید که تصاویر خود را به CMYK تبدیل کنید. این یکی از آسانترین اقداماتی است که می توانید برای جلوگیری از اشتباه در چاپ با تطبیق رنگ انجام دهید.

۴- نتایج را چقدر در چه زمانی میتوان دریافت کرد؟

برای بیشتر مشاغل ،هنگام تصمیم گیری در مورد چاپ زمان از اهمیت بیشتری برخوردار است. با این حال ، شما هنوز هم باید اطمینان داشته باشید که می توانید مواد خود را مطابق هر مهلت سخت گیرانه ای که ممکن است برای راه اندازی محصول یا راه اندازی محصول داشته باشید ، تهیه کنید. خبر خوب این است که چاپ دیجیتال اغلب بسیار سریعتر از چاپ استاندارد افست است ، بنابراین ارائه دهنده چاپ دیجیتال شما ممکن است در صورت عجله بتواند این پیشنهاد را ارائه دهد.

در مورد مهلت ها و محدودیت های زمانی خود با شرکت چاپخانه خود صحبت کنید و ببینید که آیا آنها می توانند راه حلی را ارائه دهند که متناسب با نیاز شما باشد.

۵- پشتیبانی شرکت چاپ و بسته بندی به چه صورت است؟

سرانجام ، مهم نیست که چقدر کار با کارخانه چاپ و بسته بندی برای شما راحت بوده است ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که آنها برای پاسخ به سؤالات شما در مورد زمانهای چرخشی یا نتایج ، در دسترس هستند یا خیر. یک چاپخانه عالی از طریق تلفن و ایمیل در دسترس خواهد بود ، بنابراین شما هرگز احساس ایراد در کار انجام شده نخواهید داشت. بررسی کنید که شرکت چاپ شما چقدر جوابگو است و مطمئناً از آرامش خاطر بهتری بهره مند می شوید.

 

admin

زیر و خم لفاف های بسته بندی را گرفتم --- نوشتم و نوشتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا