بسته بندی

بسته بندی انعطاف پذیر برای پنیر و لبنیات

بسته بندی غذایی

پنیر و بسیاری از لبنیات دیگر می توانند با استفاده از حفاظت قابل کنترل بسته بندی انعطاف پذیر ، رطوبت و به ویژه تازگی بهره مند شوند. برای ارائه سطح بالایی از حفاظت ، حتی بدون هیچ بسته بندی ثانویه ، می توان از سنجشهای مختلف مواد انعطاف پذیر استفاده کرد.

XtraPlast%20Packaging%20Materials%20Rollstock%20thermoform%20forming%20film%20cheese applications 1 20110621 2095461009 - بسته بندی انعطاف پذیر برای پنیر و لبنیات

پنیر

روشهای نوین بسته بندی خلاء باعث افزایش ماندگاری و مهار رشد میکروبی یا قارچی پنیر می شود. این بسته بندی محافظ از محصول در برابر نور ، آب  است و فضای ایده آل را برای حفظ طعم مطلوب در مدت طولانی ایجاد می کند. چنین بسته هایی از شکل و ظاهری جذاب و خاص برخوردار هستند. اینکه بسته بندی قابلیت دید به محصل را دارد جنبه مهمی از پذیرش و اعتماد مصرف کننده برای این محصولات می باشد.

علاوه بر این ، فیلم های قابل منعطف محیط های بسیار مناسبی را برای پنیرهای نرم فراهم می کنند که باید به صورت تازه و نرم بماند.

فیلم های پلاستیکی مانند سلفون یا bopp یکی از گزینه های بسته بندی است. از دیگر مواد بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. فویل پنیر
  2. کامپوزیت های کاغذ
  3. بسته های کیسه ای و کیسه های مخصوص پنیرهای رنده شده

lead - بسته بندی انعطاف پذیر برای پنیر و لبنیات

بسته بندی محصولات لبنی

بسته بندی های انعطاف پذیر در هنگام مشاهده محصولات لبنی بیشتر به بازار عرضه می شود ، طیف گسترده ای از گزینه ها و قالب ها را ارائه می دهد. اینها شامل بسته بندی کره و دیگر محصولات لبنی می باشد.

دیگر مواد بسته بندی لبنیات :

کیسه های مخصوص بسته بندی لبنی

بسته های پودر شیر خشک

به تازگی نوشیدنی های لبنی و ماست موجود در قالب های کیسه ای برای مصرف در محل و راحتی بیشتر است که برای مصرف کنندگان جذاب تر است که بسته ای راحت باز شو و منعطف باشد .

حتی شیر را هم اکنون می توانید به طور گسترده ای در کیسه ها پیدا کنید ، که یک گزینه جایگزین بسیار کارآمد برای ظروف سفت و سخت است ، و مخصوصاً برای اقتصادهایی که درحال توسعه هستند مناسب است ، جایی که همه بسته بندی ها ، اما مخصوصاً ظروف سفت و سخت ، گران هستند.

Aluflexpack loan to expand confectionery dairy packaging wrbm large - بسته بندی انعطاف پذیر برای پنیر و لبنیات

نتیجه گیری
همانطور که در مطلب بالا توضیح دادیم بسته بندی انعطاف پذیر که می تواند شامل فیلم های پلاستیکی مانند bopp – bopet یک گزینه بسیار عالی برای جایگزینی بسته بندی های سفت و سنگین است. این نوع بسته بندی در مواد صنعتی و نیز بسته بندی غذایی کاربرد دار که یکی از انها بسته بندی لبنیات است.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ