بسته بندی

تولید و تامین انواع سلفون جهت بسته بندی لواشک

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی لواشک در چند سال گذشته

در طول چند ساله گذشته تولید کنندگان لواشک تصمیم به تولید لواشک با بسته بندی های مجلسی کرده اند تا نیاز های بازار در این حوضه رفع شود در بسته بندی مجلسی لواشک که نیاز به دو نوع بسته بندی با پلاستیک است که نوع اول آن بسته بندی مادر برای بسته بندی کل است و دومی بسته بندی های تکی که خود لواشک را درون آن قرار می دهند در بعضی موارد نیز از یک لایه سلفون برای پلاستیک زیر لواشک نیز استفاده می شود.

نوع پلاستیک برای لواشک                                             

از انواع بسته بندی لواشک با پلاستیک برای لواشک های خونگی و بعضا تولید کنندگان استفاده از بسته بندی زیر و رو برای لواشک است ک اغلب چاپ شده هم بر روی آن صورت نمیگرد و به صورت ساده و شفاف وارد بازار میشود که در این نوع بسته بندی مواد غذایی هیچ محدودیتی در ابعاد بسته وجود ندارد

آیا نیاز به فیلم bopp سلفون جهت بسته بندی لواشک دارید؟

۰۹۱۳۹۷۴۴۲۰۵ در تماس باشید

تولید انواع سلفون لواشک

انواع مختلف و زیادی در نایلون بسته بندی لواشک وجود دارد  یا شاید بهتر است بگویم هر برند تولیدی نایلون مخصوص لواشک خود را سفارش می دهد از همین رو هر نوع بسته بندی که در ذهن دارید را می توان تولید کرد  .

vjecgd2o38s5fzfhrsfr - تولید و تامین انواع سلفون جهت بسته بندی لواشک

منظور از نایلون فود گرید چیست؟

یکی از بسته بندی های که توجه تولیدکننگان را جلب کرده است پلاستیک فودگرید با ماندگاری زیادی است . همچنین برای کارخانه های تولید لواشک و دیگر مواد غذایی برند شدن تولیدی آن ها است که این امر تنها با چاپ روی بسته بندی میسر می گردد اما در صورتی که از یک چاپ با کیفیت به همراه یک طراحی شیک و مناسب داشته باشد. و در آن مواد اولیه ای استفاده میشود که داری مواد نانویی نیست و مواد پایه آن بر حسب مواد فود گری یا همان غذایی می باشد .

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ