بسته بندی داروییدستگاه بسته بندیساشه

دستگاه بسته بندی ساشه مواد غذایی و پزشکی

بسته بندی مواد غذایی

دستگاه بسته‌ بندی ساشه را می توان یک دستگاه چند منظوره عمودی برای بسته‌ بندی انواع محصولات غذایی و بهداشتی به صورت تک ‌نفره دانست. از بسته ‌بندی این دستگاه برای انواع محصولات مانند رستوران‌ ها، داروخانه ‌ها، قنادی ‌ها و.. . استفاده می ‌شود. از تجهیزات این دستگاه می ‌توان به اندازه‌ گیری حجم، سرو موتور، سیستم پرکن، پیستون اشاره کرد.

همچنین دارای سیستم plc بوده که می ‌توان درجه حرارت در سیل کردن (مهر و موم کردن نوار) استفاده کرد و مجهز بودن صفحه نمایشی ۱۲ اینچی لمسی دستگاه ساشه می ‌تواند نظارت و کنترل روی دستگاه و برنامه ‌ریزی تنظیمات آن را آسان کند. دستگاه ساشه دارای انواع گوناگون و کارکردهای متفاوتی است.

03 01 00 02 Siegelrandbeutelmaschinen 964x1030 - دستگاه بسته بندی ساشه مواد غذایی و پزشکی
بسته بندی کیسه ای و ساشه

از جمله دستگاه بسته‌ بندی، دستگاه ماشین ‌آلات پرکن، دستگاه ساشه (ساشه زن) که می ‌توان مواد خشک یا حتی مایع را در بسته ‌بندی ‌های یک ‌نفره به بازار عرضه کرد. با پیشرفت علم و صنعتی شدن زندگی روزمره انسان‌ ها بسوی استفاده از بسته ‌بندی کوچک و تک‌ نفره رفته، آن‌ ها با خرید قهوه‌ های فوری، پودرهای تک ‌نفره، سس ها، شامپوها و. . . باعث شدند تا نیاز به تولید و بسته‌ بندی این محصولات در صنایع بسته ‌بندی زیاد شود.

تامین لایه های بسته بندی ساشه: opp – cpp -bopet

۰۹۱۳۹۷۴۴۲۰۵

دستگاه ساشه زن پودری و دارویی

این دستگاه به صورت ایستاده بوده و مواد را به صورت مدادی پر می ‌کند، به خاطر همین به آن ساشه مدادی هم می ‌گویند. از این دستگاه برای بسته ‌بندی قهوه تک‌ نفره، شامپوی یک نفر، پودرهای بهداشتی نفر و. . . استفاده می شود.

هنگامی ‌که مواد داخل بسته قرار می ‌گیرد، دستگاه ساشه پودری بطور کامل باعث چفت شدن لبه ها و جلوگیری از ریزش پودرها از درز بسته‌ بندی می‌ شود. فردی که با این دستگاه کار می ‌کند باید رعایت کامل ایمنی و بهداشت را داشته باشد.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ