فیلم پلی پروپیلن (BOPP – CPP) - تامین کننده فیلم های سلفون بسته بندی
آموزش چاپ و بسته بندی

فیلم پلی پروپیلن (BOPP – CPP)

پلی پروپیلن، علاوه بر حالت گرانول و ورق، به صورت فیلم نیز قابل استفاده است. فیلم، به طور کلی، عبارت است از لایه ای بسیار نازک و یا جامد، مثلا فیلم روغن بین ساچمه های بلبرینگ، و یا فیلم استات سلولز جهت ثبت و بازپخش تصاویر سینمایی؛ و منظور از فیلم پلی پرو پیلن، لایه نازکی از آن است که حالت جامد داشته باشد. فیلم پلی پروپیلن به دو صورت کلی BOPP و CPP تولید می شود.

نوع اول که با عنوان BOPP یا biaxially oriented polypropylene نامیده می شود ، که در بازار به نام ترسبافان شناخته میشود ، به مفهوم آن است که در زمان تولید، علاوه بر اکسترود شدن لایه به صورت آبشاری، از طرفین نیز کشیده شده است که نسبت به نوع دوم یعنی CPP از ثبات ابعادی و حرارتی بیشتری در زمان چاپ و بسته بندی برخوردار است. کاربرد عمده فیلم های پلی پروپیلن در تولید بسته بندی های انعطاف پذیر (Flexible Packaging) مانند بسته بندی چیپس،، بیسکویت، بستنی، ماکارونی و مانند آن می باشد که به صورت های مختلف لمینت شده، تک لایه، متالایز شده ، صدفی و غیره قابل استفاده اند.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد فیلم  BOPP:
  •  شفاف
  • صاف
  • براقیت بالا
  • عملکرد خوب در چاپ با سرعت بالا
  • مقاوم در برابر روغن و گریس
  • انعطاف پذیری

پلی پروپیلن بافته شده

بسته بندی پلاستیکی پلی پروپیلن

می توان از آن برای بسته بندی انواع محصولات استفاده کرد و در مقایسه با سایر انواع بسته بندی پلاستیکی هزینه بسیار کمی دارد. تقریباً در هر نوع صنعت مورد استفاده قرار گرفته است و به دلیل مقرون به صرفه بودن و سهولت استفاده از آن به خوبی مورد توجه است. حتی می تواند به صورت دستی در اطراف پالت ها و محصولات پیچیده شده باشد .صاحبان مشاغل مرتبط با چاپ و بسته بندی می توانند از امنیت و پایداری محصولات خود و محافظت در برابر آفات و آسیب در برابر آب جلوگیری کنند. بسته بندی کاملاً ضد آب است و می تواند در برابر فشار فوق العاده مقاومت کند.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا