چاپ

محاسبه هزینه های چاپ و بسته ‌بندی

بسته بندی مواد غذایی

هیچ ‌گاه یک تولید کننده نمی ‌تواند بسته‌ بندی خود را بدون در نظر گرفتن بودجه و هزینه اولیه محاسبه کند. این یک امر مسلم است که بسته بندی اصلاً ارزان نیست. درواقع حدود ۱۰ درصد هزینه کل هر محصولی به بسته‌ بندی آن اختصاص داده می شود.

وقتی هزینه‌ های مواد اولیه، هزینه های حمل‌ و نقل، هزینه ‌های تولید، هزینه ‌های توزیع را از قبل اضافه کنید، احتمال می‌ رود در هنگام بسته‌ بندی محصول با مشکل کمبود بودجه مواجه شوید. به شما پیشنهاد می ‌کنیم در همان آغاز کار هزینه‌ های کل تولید را محاسبه و بعد هزینه نیروی کار و مواد را اضافه کنید.

اگر فکر می ‌کنید کسب و کارتان در حدی نیست که بتوانید هزینه ‌های یک طراحی بسته ‌بندی و چاپ ایده ‌آل را بپردازید بهتر است از این کار صرف ‌نظر کنید. زیرا بسته ‌بندی هر روز درحال پیشرفت و تغییر و تحول است و به خاطر همین فقط تا دو سال طرح و چاپ شما در روی بسته بندی محصولاتتان قابل ‌قبول و استفاده است و بعد از آن باید دوباره یک طرح و ایده جدید برای خرید و فروش محصولتان ارائه دهید.

امور چاپی یا بسته بندی دارید؟

۰۹۱۳۹۷۴۴۲۰۵

همین حالا تماس بگیرید 

نقش چاپ و بسته بندی

 همیشه بیاد داشته باشید صنایع هرروز در حال تغییر و پیشرفت هستند و روند چاپ و بسته ‌بندی نقش زیادی را در طراحی محصول شما خواهد داشت. برای مثال اکثر اوقات بسته‌ بندی ‌هایی که با محیط زیست سازگاری دارند در صنایع گوناگون خریداری و استفاده می شوند.

سعی کنید همیشه حواستان به رقیبان کاریتان باشد و  جز افرادی نباشید که آخرین نفر در استفاده و خرید یک نوع بسته‌ بندی است. هرگاه در بالاترین روند  بازار باقی بمانید، سعی خواهید کرد تا طبق استانداردهای خاص به طراحی چاپ و بسته ‌بندی محصولات خود بپردازید.

درست است هنگام طراحی یک  بسته‌ بندی داشتن ابتکار عمل از شرایط بسیار مهم و ضروری است؛ ولی اگر بیشتر از حد معمول از هنجارهای شناخته‌ شده دور شوید، باعث سردرگم شدن مصرف‌ کننده و خریدار شده و آن ‌ها از محصول شما عقب خواهد افتاد.

برررسی کیفیت چاپ یا بسته بندی

در زمان چاپ و بسته‌ بندی محصول همیشه سعی کنید تا تعادل بین خلاقیت و ابتکار و همچنین ایجاد تعادل را حفظ کنید.  با بررسی بعضی از بسته بندی عالی خوب و مناسب برای محصول خود می توانید از بهترین آن‌ ها الهام گرفته و استفاده بهینه کنیم.

بطور کلی در هر مرحله از بسته ‌بندی و چاپ شما قادرید تا با روش ‌های استاندارد آن آشنا شده و تاثیرش را بر روی محیط زیست به طور دقیق و واضح مشخص کنید.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ