شرکت سپهر پلیمر سپاهان

مدیر فروش شرکت سپهر پلیمر سپاهان کیست؟

در شرایطی که نوسانات ارزی بسیاری از صنایع کشور را با مشکلاتی عمده روبرو کرده است، شرکت های متعددی وجود دارند که با وجود تمامی مشکلات رشد قابل قبولی را تجربه کرده، و خدمات ارزنده ای را به صنایع مختلف ارائه داده اند. سپهر پلیمر سپاهان به عنوان شرکتی رو به رشد در صنعت مواد پلیمری توانسته است در سالهای اخیر همواره به عنوان شریکی مورد اعتماد در کنار صنایع بزرگ کشور نقش خود را ایفا کند و نتایج فوق العاده ای را در کارنامه ی خود به ثبت رساند.

مدیر فروش شرکت سپهر پلیمر سپاهان کیست؟

ایرج تاکی مدیر فروش شرکت سپهر پلیمر سپاهان
ایرج تاکی مدیر فروش شرکت سپهر پلیمر سپاهان

ایرج تاکی به عنوان مدیر فروش سپهر پلیمر سپاهان در سالهای اخیر نقشی پررنگ در موفقیت های روز افزون این شرکت ایفا نموده است. در سالهایی که ایرج تاکی در شرکت سپهر پلیمر سپاهان به نقش آفرینی پرداخته است محصولات جدیدی به بازار عرضه شده اند که از میان آن ها میتوان به فیلم پلی استر و کاغذ مصنوعی اشاره نمود.

شرکت سپهر پلیمر سپاهان که ایرج تاکی سمت رهبری تیم فروش در آن را به عهده دارد، در سال ۱۳۹۳ آغاز به کار کرده است. این شرکت در حال حاضر جزء بزرگترین تولید کنندگان فیلم ‌‌BOPP در کشور به شمار میرود. این محصول برای بسته بندی مواد غذایی BOPET به کار کرفته میشود و تولید آن در داخل کشور باعث بی نیازی از واردات بی رویه ی آن گردیده است.

سپهر پلیمر سپاهان با اتکا به تیم فوق العاده ی خود در زمینه ی فروش و بازاریابی، بازارهای جهانی و بین المللی را هدف قرار داده است تا با استفاده از مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی، بتواند به تولید محصولات مورد تقاضا در بازار های مختلف بپردازد.

در حال حاضر محصولات  شرکت سپهر پلیمر سپاهان به برخی از کشور های همسایه مانند عراق صادر میشود. با توجه به پتانسیل هایی که در حال حاضر در این زمینه وجود دارد میتوان آینده ای روشن را برای این صنعت داخلی متصور شد.

admin

زیر و خم لفاف های بسته بندی را گرفتم --- نوشتم و نوشتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا