بسته بندیفیلم های پلاستیکی

نحوه انتخاب بهترین فیلم های بسته بندی

صنعت بسته بندی بزرگ است و به سرعت در حال گسترش است. فیلم های بسته بندی برای بسته بندی اقلام در صنایع مختلف مورد استفاده هستند.انواع مختلفی از فیلم های بسته بندی موجود در بازار وجود دارد. انتخاب فیلم بسته بندی مناسب مطابق با نیاز محصول شما مهم است.

اطمینان حاصل کنید که فیلم ها با محیط زیست سازگاری داشته باشند

بسیاری از مقررات وجود دارد که فیلم های بسته بندی باید مطابقت داشته باشد. یکی این که باید سازگار با محیط زیست باشد و  کربن زیادی در آن باقی نماند. اگر فیلم های بسته بندی با استانداردهای محیطی موجود مطابقت نداشته باشند ، ممکن است عواقب بدی شامل شود یا فیلم ها ممکن است در کل از بازار ممنوع شوند.

Printed Flexible Food Packaging Films Pouches 300x268 - نحوه انتخاب بهترین فیلم های بسته بندی

محصول خود را از داخل و خارج بشناسید

شما باید همه چیز را در مورد محصول خود به عنوان یک متخصص بدانید. این کمک می کند تا فیلم های بسته بندی مناسب برای محصول شما مشخص شود. به عنوان مثال ، خصوصیات فیزیکی و شیمیایی. از یک فیلم بسته بندی استفاده نکنید که به صورت شیمیایی با محصول واکنش نشان دهد. در صورت شکستن محصول باید از فیلم بسته بندی محکم استفاده شود.

2019647 300x200 - نحوه انتخاب بهترین فیلم های بسته بندی

هزینه

فیلم بسته بندی استفاده شده ممکن است بهترین در صنعت باشد. اما باید از خود بپرسید که آیا می توانید هزینه آن را بپردازید یا نه. آیا شما هنوز از این کالا سود می کنید؟ آیا گزینه های ارزان تر و به همان اندازه مؤثر موجود است.

kapriznyy skoroport 01 300x152 300x152 - نحوه انتخاب بهترین فیلم های بسته بندی

مناسب برای حمل و نقل 

فیلم بسته بندی ممکن است جذاب باشد و با محصول واکنش نشان ندهد. اما نباید با روند حمل و نقل آسیب ببیند. این باید به اندازه کافی محکم باشد تا در شرایط ذخیره سازی معمولی از سقوط یا برخورد جلوگیری شود.

film l 300x225 - نحوه انتخاب بهترین فیلم های بسته بندی

جذاببت فیلم 

به نظر می رسد بسته بندی اهمیت زیادی دارد. فیلم بسته بندی برای جلب توجه مشتریان باید جذاب باشد. همچنین ، اکثر ما دوست داریم محصول را ببینیم. بنابراین ، فیلم بسته بندی باید به اندازه کافی شفاف باشد تا مشتریان  به محتوای بسته توجه خوبی نشان دهند. به این ترتیب می توانند از کیفیت و وضعیت فعلی محصول اطمینان داشته باشند.

Packaging Film 1st image 300x204 - نحوه انتخاب بهترین فیلم های بسته بندی

چاپ پذیری

جزئیات مهمی مانند تاریخ تولید ، تاریخ انقضا ، نام تولید کننده ، استانداردهای کیفیت زیر ، لیست مواد تشکیل دهنده باید روی فیلم بسته بندی چاپ شود. اطمینان حاصل کنید که از یک فیلم بسته بندی استفاده می کنید که سهولت بالایی در چاپ دارد. علاوه بر این ، چاپ خوب نباید با گذشت زمان بدتر شود یا با عناصر طبیعت مانند نور خورشید ، رطوبت و دیگران واکنش نشان دهد.

 

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ