چاپ

نقش شرکت های چاپ و بسته بندی در تمامی صنایع

بسته بندی یکی از اجزای مهم در صنعت تولید به حساب می آید که در مراحل آخر فرآیند تولید قرار دارد ولی نقش کلیدی و اساسی را هم در بازاریابی و هم فروش ایفا می کند ، زیرا مشتریان در اولین برخورد با یک محصول با بسته بندی و چاپ روی آن،  رنگ آمیزی، اطلاعات محصول و طراحی روبرو می شوند و اگر به نظرشان خوب بیاید اقدام به خرید می کنند. پس فروش یک محصول در ارتباط مستقیم با بسته بندی آن دارد. از سوی دیگر بسته بندی را می توان بخشی از هویت یک برند معرفی کرد. بسته بندی در هر نوع صنعتی چه در تجارت مواد غذایی،  در تولید لباس، در صنعت فناوری بسیار لازم و ضروری است. بسته بندی خوب می تواند محصول را از هر گونه آسیب وضرر احتمالی حفظ کند.

مقوا در صنعت چاپ و بسته بندی

مقوا را می توان یکی از مهم ترین لوازم و متریال های بسته بندی در همه جهان بر شمرد ، مراحل و پروسه چاپ و بسته بندی جعبه های مقوایی به علت شکل پذیر بودن ، ارزان بودن  و تجدید پذیری در محیط زیست یکی از بهترین و اولین گزینه ها در انتخاب  بسیاری از تولید کنندگان برای بسته بندی محصولات شان تبدیل کرده است.

مقوا ، پلاستیک، فلز  از رایج ترین متریال ها و موارد استفاده شده برای بسته بندی هستند. ولی چاپ روی مقوا از همه آن ها راحت تر و آسان تر است . طراحی، رنگ بندی و از همه مهم تر خلاقیت در هر نوع بسته بندی می تواند یک کالا و محصول را به اوج فروش برساند.

1fdd2977c17e9c2289a500b676e2fc5c - نقش شرکت های چاپ و بسته بندی در تمامی صنایع
چاپ و بسته بندی در ایران

مزایای چاپ و بسته بندی

 بسته بندی از محصول در هر مرحله ای مراقبت و نگهداری می کند تا به طور صحیح به دست مصرف کننده و خریدار برسد. از مزایای چاپ و بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– انبارداری راحت

– انتقال از کارخانه و انبارها به فروشگاه ها به سهولت

– قرارگیری در قفسه فروشگاه ها به شکل منظم

– حمل راحت توسط مشتری به منزل

 – سهولت در استفاده

– نگهداری راحت  از محصول در خانه ها

چاپ و بسته بندی و جعبه سازی به عنوان یک صنعت همیشه شناخته می شود و همه  تولیدکنندگان با آن در ارتباط هستند ، بنابراین این صنعت دارای اهمیت بسیار زیادی است. 

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ