ریپورتاژ اگهی

پشتیبانی سایت وردپرسی

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی

بیش ۴۰ درصد سایت های جهان با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس پیاده سازی شده است و این سیستم دیریت محتوا در ایران محبوبیت بسیار بالایی دارد . سایت های مانند دانلودها ، دیجی مگ ، همیار وردپرس با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس پیاده سازی شده است .

تیم پشتیبانی

تمامی این سایت دارایی تیم فنی هستند تا مشکلات مانند تداخل پلاگین ها ، کندی سرعت لود ، لود نشدن فونت و سایر را حل نمایند . اما این وبسایت ها از ابتدا به دلیل هزینه بالا نیرو ثابت تیم فنی نداشتند و به تدریج تیم فنی خود را جمع اوری کرده اند . هر وبسایت وردپرسی ممکن است با اتفاقات و مشکلاتی در بالا ذکر شده است رو به رو شود  و مدیریت سایت را ساعت ها و روزها  یا حتی ماه ها درگیر نمایید و وقت مدیریت سایت برای حل این مشکلات تلف شود.

logo2 - پشتیبانی سایت وردپرسی

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی

تیم پشتیبانی سایت وردپرسی رویال کد تصمیم گرفته اند با ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی این مشکل را برای مدیران سایت حل نمایید و هزینه های مدیریت و نگه داری سایت را کاهش دهند . تیم وردپرس رویال کد متشکل از افراد خبره و مختصص در زمینه وردپرس  است  و تلاش کرده است تا دانش خود را به صورت مدوام بروز نگه دارد و با مشکلات  احتمالی سایت های وردپرس  و راه حل این مشکلات اشنای کامل داشته باشد . قیمت پشتیبانی سایت وردپرسی برای هر شرکت براساس هزینه ها و سیاست آن شرکت متفاوت است . اما رویال کد سعی کرد است با مناسب ترین قمت این خدمت را به شما عزیزان ارائه دهد و از ۷ صبح تا ۱ شب به صورت مدوام در خدمت شما باشد . مهم ترین مزیت مجموعه رویال کد ارائه مشاوره و آموزش رایگان در طول مدت پشتیبانی است . مهم ترین اصل در مجموعه رویال کد خداوند و وجدان کاری است.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ