بسته بندی

چاپ و بسته بندی خشکبار : بسته بندی BOPP

بسته بندی مواد غذایی

چاپ و بسته بندی خشکبار از گذشته مورد توجه بوده چرا که خشکبار هایی نظیر پسته، خرما ، انجیر، فندق، بادام، کشمش و غیره از دیرباز مورد توجه خریداران خارجی بوده و صادرات گسترده ای در این باره صورت می گرفته است، اگر در زمینه تولید خشکبار فعالیت دارید و یا میخواهید کسب و کار بسته بندی خشکبار راه اندازی کنید، اولین قدم آموزش در زمینه چاپ و بسته بندی خشکبار و تهیه ملزومات لازم این صنعت است. در گذشته خشکبار ها فقط به منظور صادرات مورد بسته بندی قرار می‌گرفتند، امروزه علاوه بر خشکبار های معروفی مانند پسته و خرما و آجیل، سایر خشکبار ها مانند حبوبات و حتی میوه های خشک شده جهت ارائه به بازار در بسته بندی مواد غذایی قرار میگیرند به نوعی می‌توان گفت که رقابت در بازار خشکبار نیز افزایش یافته است و در این بین کسی موفق عمل خواهد کرد که علاوه بر ارائه محصولی با کیفیت و درجه یک، بسته بندی شکیل و گیرایی را نیز برای محصولات تولیدی خود در نظر بگیرد.

در چاپ و بسته بندی خشکبار چه مواردی باید رعایت شود؟

چاپ و بسته بندی خشکبار تاثیر زیادی در افزایش محصول تولیدی خواهد داشت، چرا که عموما مشتریان محصولی را می پسندند که بسته بندی شکیل تر و خلاقانه تری داشته باشد، حتماً خودتان تا حالا این تجربه را به دست آورده اید. اما بسته بندی مواد غذایی تنها کافی نیست و اگر می خواهید به یک برند معتبر تبدیل شوید و مشتریان ثابتی را جذب کنید، بهتر است در کیفیت محصول تولیدی خود نیز دقت کافی را به عمل آورید.

Premium Austran Nuts Packaging min - چاپ و بسته بندی خشکبار : بسته بندی BOPP

اما مهم ترین مواردی که در چاپ و بسته بندی خشکبار باید رعایت شود به عبارت زیر هستند :

  •  بسته بندی خشکبار شما متفاوت است محصولات موجود در بازار باشد و طراحی خلاقانه ای داشته باشد
  • بر روی بسته بندی خشکبار حتماً تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شماره پروانه بهداشت، نام برند شما، قیمت محصول و سایر اطلاعات لازم وجود داشته باشد.
  • بسته بندی خشکبار باید از ورود اشعه مضر خورشید ، اکسیژن، گرد و غبار و سایر عوامل بیرونی به داخل بسته جلوگیری کند و دوام و کیفیت بالایی داشته باشد تا این جابجایی پاره نشود.

 

آموزش و راه اندازی چاپ و بسته بندی خشکبار

آیا تصمیم خود را برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی خشکبار گرفته‌اید و تصمیم دارید با ارائه یک بسته بندی شکیل سهم بزرگی از بازار را سهم خود کنید، تیم آموزشی چاپ آموز آماده ارائه آموزش و  مشاوره در زمینه چاپ و بسته بندی خشکبار، ارائه تجهیزات و ملزومات لازم، مشاوره در زمینه طراحی گرافیکی و ایده های خلاقانه و … می‌باشد.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ