دستگاه بسته بندی

۱۰ شرکت برتر تولید کننده ماشین آلات بسته بندی

دستگاه بسته بندی

10 شرکت برتر تولید کننده ماشین آلات بسته بندیبازار ماشین آلات بسته بندی شاهد افزایش در عرصه بسته بندی جهانی است ، زیرا کاربردهای مواد بسته بندی در طیف گسترده ای از صنایع در سراسر مراقبت های بهداشتی ، آرایشی ، مواد غذایی و نوشیدنی و کالاهای مصرفی در حال افزایش است.

طبق یک نظرسنجی ، انتظار می رود که بازار ماشین آلات بسته بندی جهانی تا سال ۲۰۲۴ با ۷۷۰.۵ میلیارد دلار افزایش یابد و CAGR 5.6٪ باشد.

کدام قاره ها بیشرین استفاده از ماشین آلات بسته بندی را دارند؟

آسیا و اقیانوسیه پربازدیدترین منطقه برای بازار ماشین آلات بسته بندی در سال ۲۰۱۶ حدود ۳۸٪ در ماشین آلات جهانی بسته بندی نصب شده را به خود اختصاص داده است. تسلط بر منطقه آسیا و اقیانوسیه به دلیل وجود تعداد زیادی از تولید کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی  در قاره ها است.

طبق تحقیقات سایت چاپ آموز

شرکت های برتر در بازار جهانی ماشین آلات بسته بندی توسط تیمی از تحلیلگران تحقیق در سایت چاپ آموز و سایت Labelling.com مشخص می شوند .

تخمین سهم بازار ماشین آلات بسته بندی جهانی ، ۲۰۱۹ (٪)

دستگاه بسته بندی

۱۰ تولیدکننده برتر ماشین آلات بسته بندی جهانی:

دستگاه بسته بندی ADELPHI:

گروه شرکتهای Adelphi طیف گسترده ای از ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی و فرآوری را به تعدادی از صنایع مختلف اعم از لوازم آرایشی و بهداشت شخصی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، دارویی و بهداشتی ، آزمایشگاهی و تحقیقاتی ، زراعی شیمیایی  مایعات و… را دارد. گروه شرکتهای Adelphi از نظر ارگانیک رشد کرده و با دستیابی به موفقیتهای استراتژیک ، امروزه چهار بخش مستقل را شامل می شود.که یکی از انها دستگاه بسته بندی غذایی می باشد.

KRONES AG:

توسعه و ساخت ماشین آلات و خطوط کامل برای زمینه های پردازش ، پر کردن و راه حل های بسته بندی است. این شرکت از طریق سه بخش تجاری ، یعنی ماشین آلات و خطوط برای پر کردن و تزیین محصولات ، ماشین آلات و خطوط تولید نوشیدنی / فناوری فرایند و ماشین آلات و خطوط برای کلاس کامپکت فعالیت می کند.

ماشین آلات فوجی:

FUJI MACHINERY یک تولید کننده فعال است که بطور مداوم در تلاش برای توسعه فناوری بسته بندی و همچنین در تولید و فروش ماشین آلات بسته بندی بوده است.
اولین دستگاه بسته بندی FUJI یک دستگاه بسته بندی کارامل بود که در سال ۱۹۴۸ به فروش رفت.
پس از آن ، این شرکت به ساخت ماشین آلات بسته بندی برای مواد غذایی و سایر محصولات مختلف ادامه داد و امروزه رشد کرده که به عنوان “FUJI تکنولوژیکی با کیفیت” شناخته می شود ، یک شرکت پیشرو در صنعت ماشین آلات بسته بندی است.

BERHALTER AG:

BERHALTER یک شرکت شماره یک در صنعت برش است. نام BERHALTER مترادف با تولید سیستم های قالب گیری مبتکرانه و سفارشی است. BERHALTER تنها تولید کننده دستگاه های برش فلزی مسطح در جهان با فروشگاه سازنده ابزار خاص خود است.

SCAGLIA INDEVA SPA:

Scaglia SpA اولین شرکتی بود که با استفاده از UNI EN ISO 9001: 1994 صدور گواهینامه سیستم کیفیت (امروز ISO 9001.2008) برای طراحی ، تولید و فروش سیستم های انتقال مواد به آن اهدا شد.

Scaglia Indeva یک رهبر کلاس جهانی در طراحی و ساخت منبلترس های صنعتی هنر ، سیستم های انتقال مواد و راه حل های تولید ناب است. دستگیره های INDEVA راه حل ایده آل برای کار با قرقره ، کیسه‌ها ، بطری و غیره است. به روشی سریع ، ارگونومیک و ایمن. به عنوان مثال از آنها برای بارگذاری قرقره ها به ماشین های بسته بندی بسته شده یا بارگیری موارد مقوایی از پالت استفاده می شود. آنها با شبکه ای از شعبه ها ، توزیع کنندگان و نمایندگان در سراسر جهان حضور دارند.

وست ریک:

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات بسته بندی در جهان است.

EUROMAC COSTRUZIONI MECCANICHE SRL:

Euromac بزرگترین و با تجربه ترین تولید کننده Slitter Rewinder در ایتالیا و یکی از تامین کنندگان پیشرو در سراسر جهان است. تولید ماشین آلات بسیار تکنولوژیکی مانند رونده اسلیتر برای فیلم های پلاستیکی ، ورقه ورقه ، کاغذ ، فویل آلومینیومی و سایر مواد برای بسته بندی های انعطاف پذیر مواد غذایی و غیر غذایی.

ماشین آلات بسته بندی بوش:

بخش فناوری بسته بندی Bosch ( بوش ) یکی از تامین کنندگان پیشرو فناوری فرآیند و بسته بندی است. در بیش از ۳۰ مکان در بیش از ۱۵ کشور در سراسر جهان با مهارت بالا ، راه حل های کاملی را برای صنایع دارویی ، غذایی و شیرینی سازی ایجاد و تولید می کند. این راه حل ها توسط یک مجموعه خدمات جامع خدمات پس از فروش تکمیل می شوند.

شرکت برق میتسوبیشی:

شرکت میتسوبیشی الکتریک (TOKYO: 6503) یک شزکت شناخته شده جهان در ساخت و بازاریابی و فروش تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده در پردازش اطلاعات و ارتباطات ، توسعه فضا و ارتباطات ماهواره ای ، الکترونیک مصرفی ، فناوری صنعتی ، انرژی ، حمل و نقل و تجهیزات ساختمانی است. میتسوبیشی  تلاش می کند تا یک شرکت جهانی پیشرو و محافظ محیط زیست باشد و جامعه را با فناوری غنی سازد. این شرکت فروش  ۳۸.۸ میلیارد دلار * را به ثبت رسانده است.

admin

زیر و خم لفاف های بسته بندی را گرفتم --- نوشتم و نوشتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا