چاپ

۴ مزیت اصلی چاپ ترکیبی

چاپ ترکیبی چیست؟

چاپ ترکیبی چیست؟

به طور خلاصه ، چاپ ترکیبی ، ترکیبی از چندین فن آوری چاپ و تبدیل تکنیک ها در یک فرآیند تک مرحله ای است. هدف از این کار ادغام قابلیت های روشهای چاپ معمولی و دیجیتال است ، به عنوان مثال ادغام قابلیت کارایی و ویژگیهای خطی چاپ فلکسو با امکانات خلاقانه چاپ دیجیتال.

مزایای اصلی چاپ ترکیبی

  1. ارائه بخش بزرگی از بخش بازار

چاپ ترکیبی شما را قادر می سازد بخش بزرگی از بازار را کنترل کنید زیرا می توانید چندین روش چاپ را با هم ترکیب کرده و از مزایای آن استفاده کنید. به عنوان مثال ، در فلکسو نمی توانید داده های متغیر را چاپ کنید ، و نمی توانید فویل سرد را به صورت دیجیتال انجام دهید. با چاپ ترکیبی ، می توانید هر دو را انجام دهید.

مطبوعات ترکیبی مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید نسخه های چاپی را شخصی سازی کنید – و خواسته های مشتری را برآورده کنید.که با این کار شما می توانید طیف گسترده ای از برنامه ها و امکانات را به مشتریان خود ارائه دهید.

20180625 135116.jpg?width=450&name=20180625 135116 - 4 مزیت اصلی چاپ ترکیبی

  1. بهره وری بیشتر

با توجه به تقاضا لازم است که اطمینان حاصل کنید که روند چاپ شما تا حد امکان کوتاه باشد. افزایش تولید یک مزیت اصلی چاپ ترکیبی است. این کار باعث می شود کارهای بیشتری در مدت زمان کوتاه تری انجام شود.

بیشتر کارها در فرآیند چاپ ، برچسب زدن ، روکش و برش – به صورت خودکار انجام می شود. همچنین ، پرسهای هیبریدی می توانند در زمان کمتری کار بیشتری را انجام دهند. شما می توانید انعطاف پذیری بیشتری برای چاپ از پرینت های چاپ کوتاه یا کاهش هزینه های تولید در کارهای بزرگ داشته باشید. 

  1. کاهش هزینه و عدم وجود محصولات نیمه تمام

در بسیاری از چاپخانه ها ، هنگامی که چندین روش چاپ با یکدیگر ترکیب می شوند ، ماشین های مختلفی برای چاپ محصول نهایی مورد نیاز است. شما محصولات نیمه تمام را در انبار خود دارید که نمی دانید محصول نهایی شرایط شما را برآورده می کند یا خیر.

 توضیح بیشتر: پس از هر مرحله یک آزمایش میانی انجام می شود ، اما تنها آزمایش نهایی نشان می دهد که آیا کیفیت بدون خطا تضمین شده است. همیشه این خطر وجود دارد که حتی در آخرین مرحل مسائله ای پیش آید. اگر محصولی آزمایش را پشت سر نگذاشت ، باید مجدداً شروع کنید.

۵ مزیت بسته بندی انعطاف پذیر

در چاپ ترکیبی ، می توانید برچسب ها را در یک واحد چاپ و تبدیل کنید. پس از اتمام کار ، می توانید فوراً ببینید که آیا این برچسب الزامات (کیفیت) را برآورده می کند یا خیر. در نتیجه هزینه های خرابی را کاهش می دهید و هیچ برچسب نیمه تمام در انبار ندارید.

result.jpg?width=200&name=result - 4 مزیت اصلی چاپ ترکیبی

  1. برنامه ریزی آسان و زمان آماده سازی کمتر

از آنجا که شما برای چاپ یک محصول نهایی فقط به یک نوشته چاپی نیاز دارید ، تصور کنید که چگونه برنامه ریزی کارها بسیار ساده تر می شود. همچنین ، چاپ هیبریدی قبل از شروع کار چاپ ، به زمان آماده سازی کمتری نیاز دارد.

چرا باید به این مراحل توجه کرد؟

وقتی به یک تکنیک چاپی گرایش پیدا میکنید و قدم در ان راه می گذارید ، لازم است در مرحله آماده سازی تنظیمات بیشتری را انجام دهید تا کیفیت لازم را بدست آورید.می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید کار را بر اساس کیفیت و قیمت هزینه انجام دهید. این فرآیند را آسانتر می کند.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ