انواع فیلم

نوارهای فیلم BOPP چیست؟ نوار چسب

پلی پروپیلن

نوارهای بسته بندی چسب که معمولاً در شکاف گیری کارتن های متوسط ​​تا سنگین ، حمل و نقل ، مدیریت موجودی و در صنایع لجستیک مورد استفاده قرار می گیرد در واقع نوارهای فیلم BOPP هستند.

BOPP به عنوان پلی پروپیلن با محوریت دو محوره است. استفاده از پلی پروپیلن در ساخت نوارهای چسب به دلیل ویژگی ها و خواص آن است.یک پلیمر گرما نرم است که در دماهای خاص قابل انعطاف است و هنگام خنک شدن به حالت جامد برمی گردد.

فیلم پلی پروپیلن

فیلم پلی پروپیلن را می توان در هر دو جهت که به این ترتیب به عنوان دو محوره ذکر شده است ، کشید. این کشش فیلم باعث افزایش قدرت و وضوح / شفافیت فیلم می شود. استحکام کششی بالا و طبیعت ناهموار آن را برای استفاده در بسته بندی و برچسب زدن ایده آل می کند.

پلی پروپیلن دارای چندین خاصیت دیگر مانند مقاومت در برابر سایش ، مواد شیمیایی واکنش دهنده است. سطح فیلم قابل چاپ و روکش آسان است ، و این باعث می شود نوارهای بسته بندی شده BOPP چاپی سفارشی مفید باشد. در صورت لزوم نوار را می توان به راحتی برید.

نوارهای BOPP که از پلیمر ترموپلاستیک استفاده می شوند ، در هر دو درجه حرارت شدید که در دامنه های کم و همچنین درجه حرارت بالا معنی دارد ، کار می کنند.  این چسب ها با خواص اضافی مانند اشعه ماوراء بنفش ، برشی و مقاوم در برابر حرارت به سرعت به سطح پیوند می خورند.

نوارهای فیلم BOPP چیست؟ نوار چسب

ویژگی های برجسته نوارها:

  • وضوح عالی و براقیت بالا.
  • پایداری و صافی بی نقص
  • قابل بازیافت است.
  • مقاوم در برابر دامنه درجه حرارت کم و زیاد است.
  • اشعه ماوراء بنفش ، گرما و رطوبت.

انواع نوار بسته بندی BOPP

سه نوع اصلی نوار بسته بندی BOPP وجود دارد – شفاف ، رنگی و چاپی . نوارهای چسب BOPP شفاف برای حمل و نقل با دستورالعمل های مراقبت ویژه یا محصولاتی با بسته بندی که باید قابل مشاهده باشد ایده آل است. نوارهای بسته بندی رنگی BOPP برای مدیریت موجودی مفید است زیرا می تواند به عنوان یک ابزار شناسایی و سازماندهی محصول مورد استفاده قرار گیرد. نوار بسته بندی چاپی به مدیریت موجودی کارآمد تر کمک می کند ، اما پیام چاپی نیز می تواند در ارتباط با دستورالعمل های مراقبت ویژه مفید باشد و طراحی و پیام سفارشی می تواند در تبلیغات و ایجاد آگاهی از برند کمک کند.

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا