بسته بندی

تاریخچه بسته بندی حبابدار : ۶ مزیت استفاده از بسته بندی حبابدار

چاپ و بسته بندی

بسته بندی حبابدار در سال ۱۹۶۰ اختراع شد ، این یکی از بهترین انتخاب ها برای حمل و نقل مواد در سراسر جهان بوده است. این بسته بندی سبک ، با دوام و همه کاره است. اولین بار برای حمل رایانه های اصلی تولید IBM مورد استفاده قرار گرفت و تاریخچه آن از آن زمان تاکنون تنها متمایز شده است.به طور طبیعی ، بسته بندی حباب یکی از اصلی ترین بخش های صنعت چاپ و بسته بندی است است. چرا باید آن را برای حمل کالاهای شکننده انتخاب کنید؟ مزایای استفاده از بسته بندی  حبابدار بیشمار است ، اما در اینجا ۶ مورد از مهمترین آنها را بررسی می کنیم.

۱. بسته بندی حبابدار عایق عالی در برابر ضربه است. 

بسته بندی حبابدار در عملکرد اصلی خود بسیار عالی است: برای حفظ امنیت و امنیت کالا هنگام حمل و نقل. حمل و نقل بار متأسفانه اغلب شامل  دست اندازهایی در جاده است ، بنابراین ، حمل و نقل کالا را با بسته بندی حبابدار محافظت می کند. حباب های هوای بسته شده آن ، یک بالشتک انعطاف پذیر اما با دوام را تشکیل می دهد که مانع محکم در برابر ضربه می شود. با دو برابر شدن یا سه برابر شدن در لایه ها و در کنار جعبه حمل و نقل موجدار محکم ، می تواند از کالاها حتی در برابر ضربه های شدید محافظت کند.

تاریخچه بسته بندی حباب دار

۲. بسته بندی حبابدار قابلیت استفاده مجدد دارد.

بسته بندی حباب تقریباً همیشه قابل استفاده مجدد است مگر اینکه آسیب قابل توجهی دیده باشد. تا زمانی که بیشتر حباب ها دست نخورده هستند ، شما میتوانید بارهای دیگر از لفاف حباب خود استفاده کنید تا از کالاهای ارزشمند خود محافظت کنید. این امر باعث می شود که بسته بندی حبابدار در مقایسه با بعضی از انواع بسته بندی ها که استفاده مجدد از آنها دشوار است ، گزینه ای بسیار سازگار با محیط زیست باشد و همچنین می تواند صرفه جویی بالایی در هزینه ها ایجاد کند. همچنین برای شرکت هایی که بازدهی آسان مشتری را ارائه می دهند بسیار عالی است ، زیرا تنظیم آن به عنوان بخشی از جعبه بازگشت آماده برای کار ساده است.

۳. بسته بندی حبابدار بسیار سبک وزن است.

بسته بندی حبابدار یکی از سبکترین مواد بسته بندی پر از خلاء است. ساختار آن بیشتر هوا است و دارای دو لایه پلاستیک فوق سبک برای دوام است. این امر باعث می شود یک ماده بسته بندی به صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل تبدیل شود ، بسته بندی کمتر به معنای هزینه کمتر هنگام حمل و نقل با وزن و همچنین هزینه های سوخت به طور بالقوه است.

مزیت استفاده از بسته بندی حباب دار

۴- بسته بندی حبابدار مقرون به صرفه است.

بسته بندی حباب فقط قابل استفاده مجدد نیست – در حقیقت شروع بها بهتر است! همانطور که مشخص است شما می توانید از این نوع بسته بندی چندین مرتبه استفاده کنید و این کار در هزینه ها بسیار صرفه جویی می کند. در صورتی که بسیاری از بسته بندی ها فقط به صورت یکبار مصرف می باشند.

۵- بسته بندی حبابدار با امکانات بی حد و مرز

بسته بندی حباب می تواند تقریباً هر نوع محموله کوچک را عایق بندی و محافظت کند. به راحتی با قیچی تقریباً به هر شکل موردنیاز قابل برش است و ورق های بزرگی از آن به اندازه کافی قابل انعطاف پذیر هستند تا بطور موثر انواع مختلفی از محموله های پیچیده محافظت کنند. و کاربردهای آن در خارج از حمل و نقل نیز گسترده است. برخی افراد حتی در تابستان از آن برای عایق کاری در و پنجره خود استفاده می کنند . با کمی خلاقیت ، امکانات تقریبا بی حد و حصر هستند!

بسته بندی حباب دار

 ۶. بسته بندی حبابدار در تجارت آنلاین

از آنجا که تجارت الکترونیک (تجارت آنلاین ) از اهمیت زیادی در سالهای اخیر برخوردار شده است ، مطمئناً ابزاری بسیار مهم تر برای ایمن تر کردن کالاها از احتیاج است. بسته بندی حبابدار یک روش کارآمد و مقرون به صرفه برای بسته بندی محموله های شما است ،فرض کنید محصولی را از اینترنت خرید کرده اید که این خرید از شهری دیگر و یا کشوری دیگر است پس مسافت زیادی باید طی شود تا به دست شما برسد ولی ملاک این است که این محصول سالم به دستتان برسد پس اهمیت بسته بندی محکم حبابدار اینجا مشخص می شود.

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا