ریپورتاژ اگهی

چگونه زیرنویس های فیلم ها را به صورت رایگان دانلود کنیم؟

زیرنویس فارسی

اگر اهل فیلم هستید –  زیرنویس ها را  برا اساس کیفیت انتخاب کنید. اما اگر می خواهید به وضوح آنچه را که در فیلم گفته می شود درک کنید – زیرنویس حرفه ای قطعاً نیاز شما را رفع خواهد بود.

زیرنویس چیست؟

متونی هستند که در یک ویدئو نمایش داده می شوند و معمولاً به عنوان ترجمه کلماتی که در این فیلم به زبان دیگری گفته می شود ، به گونه ای هستند که افرادی که زبان ویدیو را نمی فهمند ، می توانند  با استفاده از زیرنویس آن موضوع در یک فیلم را درک کنند .

مهم نیست که درک لهجه را دشوار بدانید یا اینکه صرفاً یک زبان بیگانه برای شما باشد -یک زیرنویس خوب نیاز شما را رفع می کند. اگر از Netflix یا هر نوع سرویس  دیگری استفاده می کنید ، باید این گزینه را داشته باشید که زیرنویس فیلم های موجود در آن را فعال کنید. اما اگر در حال تماشای فیلم در دستگاه پخش رسانه ای مانند VLC یا مشابه آن هستید – ممکن است بخواهید فایل زیرنویس این فیلم را بگیرید.

maxresdefault 1030x579 - چگونه زیرنویس های فیلم ها را به صورت رایگان دانلود کنیم؟

 کاربرد زیرنویس در فیلم

زبان زیرنویس Teletext زیر صدای اصلی است ، به جز در کشورهای چند زبانه که پخش کننده ممکن است زیرنویسها را به زبانهای اضافی در سایر صفحات تلگراف ارائه دهد گاهی اوقات ، به طور عمده در جشنواره های فیلم ، زیرنویس ها ممکن است در یک صفحه جداگانه در زیر صفحه نمایش داده شوند ، بنابراین فیلم ساز می تواند از ایجاد یک نسخه زیرنویس برای فقط یک نمایش نجات دهد. زیرنویس های تلویزیونی برای ناشنوایان و سخت شنوایی نیز در برخی از کشورها به عنوان زیرنویس بسته گفته می شود. کاربردهای استثنایی تری نیز شامل اپرا ، مانند Aida وردی است ، که در آن متن اشعار به زبان ایتالیایی به زبان انگلیسی یا به زبان محلی دیگر در خارج از صحنه صحنه در صفحه نمایش های درخشان زیرنویس می شود تا مخاطب بتواند خط داستانی را دنبال کند. بنابراین فیلمساز را از ایجاد یک نسخه زیرنویس برای فقط یک نمایش نجات می دهد. زیرنویس های تلویزیونی برای ناشنوایان و سخت شنوایی نیز در برخی از کشورها به عنوان زیرنویس بسته گفته می شود. کاربردهای استثنایی تری نیز شامل اپرا ، مانند Aida وردی است ، که در آن متن اشعار به زبان ایتالیایی به زبان انگلیسی یا به زبان محلی دیگر در خارج از صحنه صحنه در صفحه نمایش های درخشان زیرنویس می شود تا مخاطب بتواند خط داستانی را دنبال کند.

download 1 - چگونه زیرنویس های فیلم ها را به صورت رایگان دانلود کنیم؟

زیرنویس فارسی و زبان های دیگر را از کجا دانلود کنیم؟

اما ، آنها را از کجا می گیرید؟ آیا باید آنها را بخرید؟ خیر ، کاملاً رایگان است و تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که آنها را برای بارگیری در دسترس قرار می دهد. در این مقاله به برخی از بهترین سایتها برای دانلود زیرنویس اشاره خواهیم کرد.

توجه : یافتن زیرنویس ها به زبان های منطقه ای برای هر فیلم همیشه ممکن نیست.

دیبا زیرنویس یکی از محبوب ترین پورتال ها برای دانلود زیرنویس فیلم ها است. دلیل اصلی حجم بالای زیرنویس انواع فیلم های جهانی است. به راحتی می توانید زیرنویس فارسی خود را دانلود کنید.این وب سایت شامل تبلیغات نیست و شما را ازار نمی دهد.رنویس درست بعد از کلیک روی دکمه بارگیری شروع می شود. من هنگام دانلود زیرنویس برای تست ، با هیچ تبلیغات پاپ آپ روبرو نشدم.

جهت دانلود زیرنویس فارسی فیلم های ۲۰۱۹ -۲۰۲۰ به سایت دیبا زیرنویس مراجعه کنید.

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ