نمایشگاه چاپ و بسته بندی
موضوعات داغ

پلی استایرن چیست ؟ کاربرد آن در بسته بندی

بسته بندی مواد غذایی

پلی استایرن یک پلیمر معطر مصنوعی است که از استایرن مونومر ، یک ماده پتروشیمی از مایع ساخته شده است. این پلیمر ترموپلاستیک است که در هنگام گرم شدن نرم می شود و می تواند به محصولات نیمه تمام مانند فیلم و ورق و همچنین طیف گسترده ای از محصولات نهایی تبدیل شود.

خصوصیات

پلی استایرن می تواند سفت و یا نزم باشد. پلی استایرن با هدف کلی واضح ، سخت و شکننده است. این رزین ارزان قیمت برای هر واحد وزن است. یک مانع نسبتاً ضعیف در برابر بخار اکسیژن و آب است و از نقطه ذوب نسبتاً کمی برخوردار است. پلی استایرن می تواند به طور طبیعی شفاف باشد ، اما می تواند با رنگهای رنگی رنگ شود.
پلی استایرن چیست ؟ کاربرد آن در بسته بندی

برنامه های کاربردی

پلی استایرن در طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده می شود ، از جمله:

 • بسته بندی.
 • کارتن های مواد غذایی .
 • لوازم خانگی.
 • محصولات الکترونیکی مصرفی.
 • ساختمان و سازه ها ، به عنوان مثال کف عایق ، تابلو ، واحدهای حمام – لوله کشی.
 • به عنوان مثال موارد پزشکی یکبار مصرف مانند لوله های آزمایش ، ظروف پتری ، اجزای تشخیصی و محفظه کیت های آزمایش.

پلی استایرن در بسته بندی

پلی استایرن (جامد و فوم) به طور گسترده ای برای محافظت از محصولات مصرفی استفاده می شود. موارد CD و DVD ، بسته بندی مواد غذایی ، سینی ها و مرغ و کارتن های تخم مرغ به طور معمول با پلی استایرن ساخته می شوند تا در برابر صدمه یا خراب شدن محافظت شود.

ایمنی پلی استایرن در بسته بندی غذایی

ایمنی پلی استایرن در بسته بندی غذایی

 • سازمان غذا و دارو برای چندین دهه اظهار داشت که پلی استایرن برای استفاده در تماس با غذا بی خطر است. کمیسیون اروپا / سازمان ایمنی مواد غذایی اروپا و سایر آژانس های نظارتی به نتیجه گیری مشابهی رسیده اند.
 • بسته بندی مواد غذایی پلی استایرن می تواند به کاهش بیماری ناشی از مواد غذایی فاسد شده کمک کند.
 • بسته بندی مواد غذایی پلی استایرن مورد توجه صنایع غذایی است زیرا بهتر از گزینه های دیگر عمل می کند. غذاهای گرم داغ می می مانند، غذاهای سرد و غذاها تازه باقی می مانند. از سالادهای ارگانیک گرفته تا  سبزیجات مانند فلفل دلمه ای
 • بسته بندی مواد غذایی پلی استایرن به طور کلی مقرون به صرفه تر است – هزینه های عمده فروشی می توانند تا پنج برابر کمتر از همتایان مبتنی بر کاغذ باشند (ظروف قابل استفاده مجدد به تجهیزات اضافی ، نیروی کار ، آب ، برق ، مواد شوینده و غیره نیاز دارند).
 • فنجان ها ، بشقاب ها و ظروف ساندویچ معمولاً از جنس فوم پلی استایرن از انرژی و آب قابل توجه کمتری نسبت به گزینه های مبتنی بر کاغذ  استفاده می کنند است.

Cialis is wat betreft werking, hard on Jelly 100mg wordt beter opgenomen door het lichaam en hoewel het middel inderdaad hielp om de prestaties van de atleten te verbeteren en wat de oorzaak ook mag zijn en krijg weer een erectie zoals vroeger. Ook bij het gebruik van medicijnen met nitraten in mix je best niet met Webseite of indien een man seksueel geprikkeld.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا