بسته بندی

بسته بندی خشکبار در کیسه های شفاف

چاپ و بسته بندی

از سوالاتی که در بسته بندی خشکبار ممکن است وجود داشته باشد این است که بسته بندی در کیسه های کدر بهتر است یا شفاف ؟ به صورت کلی برای بسته بندی خشکبار و بسته بندی آجیل ، می بایست از کیسه های بهداشتی و شفاف استفاده نمود که بعضا دارای دوخت پذیری مناسبی هم باشند . در میان محصولات پلیمری ، سلفون  BOPP و CPP  محصولی هستند که برای این کار مناسب می باشند .

Article BARRIER for NUTS  cover min - بسته بندی خشکبار در کیسه های شفاف
چاپ و بسته بندی خشکبار : بسته بندی BOPP

مقایسه بسته بندی خشکبار از نظر شفافیت

 BOPP از شفاف ترین جنس ها از میان کالای که در بالا ذکر کردیم بیان نمود . BOPP به دلیل فرآوری خاص و ۵ لایه خود امروزه جزوه باکیفیت ترین و پرمصرف ترین کالای مورد نیاز در صنعت بسته بندی می باشد . این محصول از ضخامت ۲۰ میکرون تا ۴۰ میکرون قابل عرضه می باشد که برای مصارف خشکبار ضخامت ۳۰ و ۴۰ قابل قبول می باشد . از نظر شفافیت CPP و سلفون را می توان تقریبا در یک سطح دسته بندی نمود . CPP های مرسوم علاوه بر دارا بودن ضخامت بیشتر نسبت به سلفون ، از نظر شفافیت نیز دارای گرید برتری می باشند .

نکات مهم در بسته بندی خشکبار

انتخاب بسته بندی مناسب طبق معیارهای متفاوتی انجام می گیرد. این معیارها می توانند بر اساس نوع محصول، شرایط نگهداری، حساسیت به گرما، سرما، رطوبت، میزان هزینه، میزان اهمیت لوکس و شکیل جلوه دادن کالا و… متغیر باشند.همه ی تولید کنندگان برای عرضه  محصولات خود نیاز مند بسته بندی هستند. بسته بندی به معنای در بر گرفتن اقلام و کالاها از طریق ایجاد پوشش برای آنهاست. نایلکس ها و کیسه های نایلونی، قوطی های فلزی و شیشه ای، جعبه های مقوایی و چوبی و… همگی از انواع مختلف بسته بندی محسوب می شوند.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ