مزیت استفاده از تکنیک های چاپ UV - تامین کننده فیلم های سلفون بسته بندی
چاپ

مزیت استفاده از تکنیک های چاپ UV

بسته بندی پایدار

برای بسیاری از طراحان گرافیک ، هنرمندان و مشاغل که در جستجوی راه حل هایی برای تجازی کردن نام خود هستند ، چاپ UV می تواند آینده رسانه های تجاری آن ها باشد. برای چاپ ماوراء بنفش مزایای بی شماری وجود دارد ، از سرعت در ساخت تا کیفیت تصویر بالاتر و تطبیق پذیری مطلق در طراحی.

در حالی که انتخاب چاپ UV برای گزینه های چاپی یا بسته بندی تبلیغاتی شما می تواند گران تر از راه حل های دیگر مانند جوهر باشد ، همچنین بهترین راه برای نشان دادن ماهیت حرفه ای تجارت شما است. در اینجا فقط برخی از بدیهی ترین مزایای استفاده از چاپگر UV را معرفی میکنیم.

۱. انعطاف پذیری در مورد نیازهای طراحی شما

چاپ UV کاملاً متنوع است زیرا به شما امکان می دهد تصاویر را بر روی هر سطحی منتقل کنید – صرف نظر از میزان جذب آن. به عنوان مثال ، علاوه بر آگهی های چاپی و بسته بندی استاندارد ، چاپگرهای ماوراء بنفش همچنین می توانند با پلاستیک ، چوب و سایر مواد دیگر کار کنند. بدیهی است ، انعطاف پذیری چاپگر UV به گزینه های بیشتری برای رسانه تبلیغاتی در کمپین برندسازی شما تبدیل می شود. صرف نظر از اینکه به دنبال علائم تجاری یا بازاریابی هستید ، مطمئناً با سیستم UV راه حل های مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد.

۲. کیفیت تصویر بالاتر

بر خلاف چاپگر جوهر افشان معمولی ، دستگاه ماوراء بنفش قصد ندارد شما را با رگه هایی روی کاغذ یا رنگدانه های لکه دار در جایی از تصویر خود رها کند. چاپ UV کاملاً تمیز ، مؤثر و دقیق است به طوری که هر بار رنگ و طرحی بی نقص به شما می بخشد.

با استفاده از چاپگر مناسب ، می توانید به سطح درخشانی بالا ، رنگ های باورنکردنی و یک سری از پوشش ها دسترسی پیدا کنید که از حفظ هرگونه ظاهری تازه و تمام شده در هر قطعه ای که ایجاد می کنید اطمینان حاصل کند. این امر به این دلیل است که جوهرهای ماوراء بنفش به جای اینکه در داخل آن جمع شوند ، بالای سطح چاپ است

مزیت استفاده از تکنیک های چاپ UV

۳. طول عمر

در شرایط مناسب ، مواد چاپی با اشعه ماوراء بنفش نیز می توانند در برابر سایش و خراش مقاومت بیشتری داشته باشند. در حالی که چاپهای استاندارد ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض مکرر خورشید ، محو شوند یا تغییر رنگ دهند ، این امر با چاپگر UV اتفاق نمی افتد. بسیاری از مشتریان این واقعیت را دوست دارند که پولی که در یک قطعه تبلیغاتی بزرگ سرمایه گذاری می کنند پس از گذشت چند ماه قرار نیست به هدر رود!
در حقیقت ، دوام چاپ UV همچنین به مزیت دیگری کمک می کند: راندمان بهتر.

۴- سرعت 

سرانجام ، اگر یک پروژه بزرگ برای تکمیل یک شرکت چاپ UV دارید ، لزوماً لازم نیست هفته ها منتظر بمانید تا سفارش شما تمام شود. چاپ ماوراء بنفش برای مشتری میتواند تضمینی برای انجام سریع کار باشد ، بنابراین در صورت نیاز به راه اندازی یک کمپین جدید یا انتخاب مواد تبلیغاتی ، کارآیی بیشتری دارد.

چاپ UV روز به روز محبوب تر می شود. اگر شما این انقلاب دیجیتال را برای کارهای بعدی چاپ خود در نظر نگرفته اید ، اکنون ممکن است زمان شروع باشد!

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا