" /> بسته بندی زعفران با ظاهری حیرت آور : نمونه بسته بندی زعفران - بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی

بسته بندی زعفران با ظاهری حیرت آور : نمونه بسته بندی زعفران

زعفران یک ادویه گرانبها است که برای مقادیر و روند تولید و بسته بندی باید بسیار دقیق عمل کرد. با هدف حفظ خلوص ، باید بسته بندی زعفران به صورتی انجام شود که تازگی آن را حفظ کرده و از ورود مواد دیگر به صورت کامل جلوگیری کند.

فرآیند استخراج

تا به امروز ، هیچ روش مکانیزه ای برای ایمن برداشت محصول گل زعفران از گل وجود ندارد. از آنجا که آن ها بسیار ظریف هستند ، باید تک تک آنها به آرامی و ملایمت با دست برداشته شود. پس از جدا شدن از گل ، به صورت تخصصی خشک می شوند تا رنگ قرمز عمیق ، طعم بی نظیر خود را حفظ کنند و از رطوبت در هنگام بسته بندی جلوگیری کنند. گلها نیز کوچک هستند و بسیار نزدیک به زمین رشد می کنند و باعث می شود کل روند کار فشرده شود.

شیشه ای که ساقه های زعفران را در خود نگه داشته ، ساخته شده با چوب است که ظاهر بسته بندی زعفران را بسیار شیک کرده است. درپوش دارای ظاهری متفاوت – که داخل آن بطری برای حفظ بهداشت ان استفاده می شود- همراه با قسمت پایین ، یک سنگ شکن کوچک زیبا است. 

بسته بندی زعفران با ظاهری حیرت آور : نمونه بسته بندی زعفران

همه این قسمت ها با یک بروشور همراه با یک جعبه شش ضلعی زیبا و الهام گرفته از شش گل زعفران گلبرگ بسته بندی شده اند. با باز شدن ، همه طرف ها گویا گل می زنند تا محصول را درون آن نمایان کنند. بهترین قسمت این است که با چرخاندن طرفین در جهت مخالف با درپوش در پایین ، جعبه به یک صفحه نمایش تبدیل می شود!

جعبه بیرونی با کاغذ رنگی و بافت دار و با کیفیت بالا پوشانده شده است. آرم و گلها با یک فویل رنگی مس تزئین شده اند. قسمت داخلی جعبه با یک کاغذ با کیفیت بالا و با جنس فلز تزئین شده است که دارای آرم فوم شده در عاج از یک طرف عاج است. تمام قطعات چوبی از چوب راش ساخته شده است و دارای طرح / آرم حکاکی شده است.

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ
بستن