آموزش چاپ و بسته بندی

تامین مواد اولیه چاپ بسته بندی در زمان ویروس کرونا ۲۰۱۹

شرکت سپهر پلیمر سپاهان

به عنوان یک راهنمای صنعت چاپ و بسته بندی ، اکنون وظیفه ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما می توانند یک منبع قابل اعتماد برای رفع مشکلات خود در رسته بسته بندی و چاپ داشته باشند.

با تغییرات بوجود آمده به علت بیماری کرونا ۲۰۱۹ بیشتر صنایع چاپ و بسته بندی دچار مشکلات کمبود منابع اولیه و مشکلاتی در دستگاه های خود پیدا کرده اند.

ما همچنین با تامین کنندگانی در تماس هستیم و می توانیم تأیید کنیم که ویروس کرونا هیچگونه تاثیری در تولیدات شرکت های تولیدی مواد اولیه چاپ و بسته بندی نگذاشته است.

در حال حاضر ، شما می توانید مطمئن باشید که ما محصولات اولیه مرتبط با بسته بندی را نیز در اختیار شما قرار می دهیم ، و مواد اولیه جهت بسته بندی پزشکی نیز در ابعاد مختلف جهت برش موجود می باشد.

شما میتوانید فیلم بسته بندی مورد نیاز خود را به ما سفارش داده و در ضخامت های ۱۰ تا ۷۵ میکرون و با عرض ۳ سانتی متر به بالا در کمترین زمان تحویل بگیرید. شرکت های بسته بندی غذایی و پزشکی میتوانند با شماره ۰۹۱۳۹۷۴۴۲۰۵ تماس گرفته و سفارش خود را در کمترین زمان ممکن تحویل گیرند.

در مبارزه با COVID-19 ، ما مصمم هستیم که به دلیل نیازهای بسته بندی انعطاف پذیر صنایع پزشکی و غذایی شریک شویم و از آمادگی لازم برای بسته بندی مواد غذایی ، پزشکی ، داروها و سایر محصولات ضروری ، برای دسترسی آسان به این موارد مهم ، برای روزانه اطمینان حاصل کنیم.

شما می توانید دیتاشیت محصولات بسته بندی شرکت سپهر پلیمر را  در اینجا پیدا ببینید ، اما اگر به دنبال اندازه و مشخصات مختلفی هستید به ما اطلاع دهید ، تا بتوانیم برای شما اماده کنیم.

  این زمان مهمی در تاریخ کشور ما است. نحوه عملکرد ما در حال حاضر عواقب مستقیم ، بالقوه بزرگی در آینده خواهد داشت.

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ