ضایعات

خرید و فروش ضایعات فیلم bopp شفاف و مات و متالایز

ضایعات سلفون

ضایعات فیلم bopp یا همان فیلم سلفون امکان بازیافت و تولید دوباره را دارند، بنابراین این فیلم ها قابلیت خرید و فروش دوباره را دارند. این فیلم ها در سه نوع مات ، شفاف و متالایز ساخته شده اند که هر کدام دارای ترکیبات مختلفی هستند که هنگام بازیافت باید از فیلم جدا شوند. از این فیلم ها جهت محافظت و بسته بندی انواع محصولات به کار گرفته می شود و محبوبیت زیادی در صنعت چاپ و بسته بندی دارند.

خرید و فروش ضایعات فیلم bopp شفاف و مات و متالایز نیز به همین دلیل بازار خوبی دارد و افرادی که در حوزه تولید این فیلم ها فعالیت دارند،اقدام به خرید فیلم های کارکرده نموده و با بازیافت دوباره ، آنها را به فیلم هایی نو جهت بسته بندی دوباره تبدیل می کنند. همچنین از ضایعات فیلم bopp شفاف و مات و متالایز برای تولید مواد اولیه سایر کارخانجات استفاده می شود که شرکت های مختلفی خریدار و فروشنده ضایعات فیلم سلفون یا bopp می باشد و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی پیشرفته اقدام به ساخت این فیلم ها به قیمتی بسیار ارزان و با صرفه می نماید.

ضایعات فیلم bopp در انواع مختلف پرس شده و فله ای برای بازیافت خریداری می شوند و این ضایعات می تواند مربوط به فیلم های بسته بندی چاپی ، ساده و کناره کار باشند که در انواع چیپس و پفک و کیک به کار رفته اند، هم چنین متالایز آن که معمولا در ساندویچی ها به کار می روند قابل خرید و فروش و بازیافت هستند. بنابراین خرید و فروش ضایعات فیلم bopp شفاف و مات و متالایز توسط شرکت صورت می گیرد و اگر دارنده هر کدام از این فیلم ها هستید می توانید با گروه آموزش چاپ و بسته بندی چاپ آموز تماس گرفته و بار مورد نظر خود را جهت فروش معرفی نمایید و در صورت نیاز به ضایعات فیلم bopp شفاف و مات و متالایز ، امکان فراهم کردن آن برای شما وجود دارد.

این ضایعات سلفونی چه به صورت رولی و چه به صورت پرس شده به بالاترین قیمت از شما خریداری خواهند شد و خرید و فروش ضایعات فیلم bopp شفاف و مات و متالایز در هر زمانی وجود دارد و در صورت نیاز به خرید و بازیافت آنها ، با منصفانه ترین قیمت نیز آماده فروش هستند. گروه آموزشی چاپ آموز با تیم حرفه ای در زمینه تولید تجهیزات چاپ و بسته بندی آماده عقد قرارداد با شرکت ها و کارخانجات می باشد. 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ