انواع فیلمفیلم های پلاستیکی

فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی

درباره SPSCOMPLEX - سپهر پلیمر سپاهان

فیلم های پلی پروپیلن ریخته گری که معمولاً به عنوان فیلم های CPP شناخته می شوند ، به لطف تطبیق پذیری ، انعطاف پذیری ، هزینه و استحکام آن ،به دنبال بهترین راه حل بسته بندی هستند. فیلم های CPP در دو نوع ، فیلم های مانع بالا و شفاف و متالایز موجود ، یک راه حل یک مرحله ای نه تنها برای بسته بندی مواد غذایی و صنایع کشاورزی بلکه برای مراقبت های بهداشتی و صنایع دارویی است. در این وبلاگ ، در مورد مزایای فیلم های CPP با مانع بالا متالایز خواهیم گفت. به دلیل مقاومت در برابر پارگی و استحکام آن ، فیلم  CPP متالایز به طور گسترده ای برای نیازهای بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

cpp blog image e1567226217645 300x140 - فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی
فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی

ویژگی های برتر فیلم  CPP متالایز

  1. سد اکسیژن زیاد – اکسیژن بزرگترین کمک کننده به فساد مواد غذایی است. این فیلم CPP متالایز شده اکسیژن را مسدود کرده و به ماندگاری محصول کمک می کند.

  2. مانع بخار با رطوبت بالا – این فیلم های CPP متالایز نیز موانعی عالی برای رطوبت ایجاد می کنند.

  3. مقاومت در برابر مهر و موم حرارتی بالا – در بیش از ۲.۳ کیلوگرم بر اینچ ، مقاومت درزگیر گرما توسط فیلم های CPP با مانع بالا متالایز شده عالی است.

  4.  دامنه ضخامت گسترده بین ۲۰ تا ۳۰μm است.

  5. ماشین پذیری استثنایی – فیلم های CPP با مانع بالا متالایز شده به راحتی پردازش می شوند و قابلیت چاپ خوبی دارند.

Untitled 300x249 - فیلم cpp متالایز : مناسب برای بسته بندی

درباره SPSCOMPLEX – سپهر پلیمر سپاهان

سپهر پلیمر سپاهان که در سال ۱۳۹۵ تأسیس شد ، یک تولید کننده جهانی در فیلم های تخصصی برای برنامه های بسته بندی ، لمینیت و …است. با مهندسی محصولات نوآورانه و راه حل های پایداری ، SPSCOMPLEX در طول این سالها با افزایش مارک های برتر در دنیا ، مبدل های بسته بندی و چاپ برای ارتقاء تجربه مصرف کننده آورده است.

محصولات ارائه شده شامل فیلم های BOPP و CPP  و Bopet است. امروزه این شرکت بزرگترین صادر کننده فیلم های BOPP از ایران و همچنین بزرگترین تولید کننده فیلم های لمینیت حرارتی در جهان است. پایه مشتری آن در بسیاری از کشور جهان با واحد تولیدی در ایران ، گسترش یافته است.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ