بسته بندی

۶ نوع از برترین های بسته بندی غذایی

طرح های برتر بسته بندی مواد غذایی

امروزه خریداران مواد غذایی را که تازه نگه داشته می شوند ترجیح می دهند ، به ویژه که بزرگسالان نسبت به رژیم ، سلامتی و تناسب اندام آگاهی بیشتری دارند. در میان بسته های غذایی مورد نظر ، کیسه های خلاء با تغییرات آن از جمله کیسه های لمینت شده در بسته بندی غذایی ، کیسه های قابل حرارت ، کیسه های محافظ قرار دارد.

در بین تأمین کنندگان بسته بندی مواد غذایی طرح های برتر بسته بندی مواد غذایی چند سال  اخیر را مرور می کنیم:

MicroRite 300x133 - 6 نوع از برترین های بسته بندی غذایی

۱. بسته بندی مایکروویو

اختراع اجاق مایکروویو در سال ۱۹۶۷ راه را برای یکی از مناسب ترین مواد غذایی امروزی فراهم کرد که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. طیف وسیعی از بسته های قابل مایکروویو شامل کارتن ، کیسه ، کیسه ، سینی و ظروف پلاستیکی برای انواع غذاهای آماده از جمله پاپ کورن و کیک است.

بسته بندی انعطاف پذیر عنوان برترین بسته بندی در سال ۲۰۱۲ دریافت کرده است. محصول مایکروویو قابل استفاده توسط شرکت Berry Plastics با کیفیت “One Size متناسب با همه” بسته بندی طلایی را برای نوآوری فنی خود دریافت کرد.

pickle pouches - 6 نوع از برترین های بسته بندی غذایی

۲. کیف و کیسه بسته بندی

کیسه بسته بندی مواد غذایی کم هزینه و بسیار کارآمد هستند که جایگزین بسیاری از موارد قوطی ها می شوند. سبک تر و آسان تر برای باز کردن است ، تقریباً در تمام محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

فن آوری های بسته بندی پلاستیکی در تعالی بسته بندی ، پیشرفت چاپ و همچنین نوآوری فنی در عنوان بسته بندی انعطاف پذیر ۲۰۱۲  گرفتند.

download - 6 نوع از برترین های بسته بندی غذایی

۳. تترا پاک

پیشگام در بسته آسپتیک ، تترا پاک با استریل کردن محصولات غذایی قبل از پر کردن UHT (درجه حرارت فوق العاده بالا) کار می کند و به این ترتیب عمر مفید آن به بیش از شش ماه افزایش می یابد. نوآوری های اخیر در رنگ ، شکل و کالا های قابل فروش باعث جذابیت بیشتر برای مصرف کنندگان شده است.

1 300x169 - 6 نوع از برترین های بسته بندی غذایی

۴- قوطی سودا

استفاده از قوطی های آلومینیومی در اواسط قرن گذشته نوآوری جدیدی را به همراه آورد: قوطی های کشش حلقه ، که سرانجام به برگه های ماندگار تبدیل شدند. آنها نه تنها مناسب ، بلکه قابل بازیافت کامل هستند ، بنابراین سازگار با محیط زیست هستند.

pet plastic water bottle 500x500 300x192 - 6 نوع از برترین های بسته بندی غذایی

۵. بطری های پلاستیکی / PET

اگرچه به نظر ساده می رسد ، این ماده بسته بندی مواد غذایی که برای آب میوه و نوشیدنی های انرژی زا نیز استفاده می شود ، طی سالها با استفاده از پلی اتیلن ترفتالات ( PET ) تکامل یافته است. این امر باعث می شود بطری ها سبک تر ، قالب گیری آسان تر و نسبت به طراحی قبلی از ضخامت بیشتری برخوردار شوند.

forzen8 1 300x240 - 6 نوع از برترین های بسته بندی غذایی

۶. بسته های غذایی منجمد

بین خرید مواد غذایی تازه ، گزینه دیگری دارید – غذای یخ زده. به عنوان اولین طرح بسته بندی مواد غذایی در مقیاس بزرگ ، بسته های مواد غذایی منجمد نه تنها عمر مفید را افزایش می دهند ، بلکه راه حل هایی را برای مشکلات ذخیره سازی ارائه می دهند. بسته بندی FreshCase برای گوشت قرمز تازه و Heinz Dip n Squeeze ™ کچاپ به دلیل بسته بندی مواد غذایی مرطوب شناخته شده است.

نتیجه ای از بسته بندی مواد غذایی

وقتی فکر می کنید که روزانه میلیاردها محصول بسته بندی شده در مقوا یا پلاستیک بسته بندی می شود ،پس تغییرات بسیاری هم در بسته بندی ها  بوجود می اید. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم چه نوآوری دیگری در مورد بسته بندی مواد  وجود دارد.

امروزه طراحان بسته بندی مواد غذایی پر از هیجان و شور و شوق هستند. بیش از هزار ماده بسته بندی وجود دارد که برای افزایش عمر و کیفیت محصولات استفاده می شود. این دستاورد به دلیل فناوریهای جدید و به روز است. همه اینها نقش مهمی در تلاشهای صرفه جویی در مواد و محیط زیست است زیرا زیست تخریب پذیر هستند و برای محیط زیست مضر نیستند.

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button
کمک نیاز دارید؟ چت داخل واتس آپ