انواع فیلم

فیلم BOPA چیست؟ نایلون در بسته بندی

بسته بندی غذایی

استفاده از فیلم های نایلون BOPA همچنان به رشد به منظور بهبود سد و ویژگی های دیگر مانند مقاومت در برابر سوراخ شدن و گزینه های مختلفی که بسته بندی را به خطر می اندازد کارایی دارد.

فیلم های BOPA برای بهترین نتایج در فرآیندهای چاپ و لمینت طراحی شده اند. به دلیل ویژگی های بعدی ، مشتریان نیز دوست دارند از آنها برای تولید کیف و کیسه استفاده کنند.

 

فیلم های BOPA در ضخامت های ۱۲ و ۲۵  در دسترس هستند.  ضخامت ۱۵ روتین ترین ضخامت است. آنها در یک فرآیند همزمان تولید می شوند و بالاترین صلاحیت را در تمام فیلم های BOPA نشان می دهند.


خواص عمومی: مقاومت بالا ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا 

مقاومت شیمیایی
فیلم های BOPA مقاومت شیمیایی بسیار خوبی را در برابر بسیاری از حلال های آلی و همچنین کودها و سایر مواد شیمیایی تجاری و صنعتی ارائه می دهند.

فیلم BOPA چیست؟ نایلون در بسته بندی

روش های تولید:

فیلم BOPA تولید شده توسط تمام تغییرات از روش های تولید از جمله آخرین فن آوری LISIM است:

  • دو حباب بلود – خواص و متعادل کننده
  • اکستروژن – قاب چهارچوب
  • متوالی – کاهش هزینه ها
  • همزمان  خواص متعادل
ثبات ابعادی
خواص مکانیکی عالی و پایداری بعدی در کلیه جهات دارای خواص متعادل برای عملکرد بهینه در تجهیزات تبدیل و بسته بندی می باشد.
 
خواص نوری
براقیت سطح درخشان و شفافیت فوق العاده باعث می شود فیلم های BOPA گزینه  عطر ، نفوذ آب وجود دارد ، حفظ کند و باعث حفظ طعم شود.

بازار فیلم BOPA 

بسته بندی غذایی بزرگترین صنعت استفاده از فیلم bopa است. همچنین انتظار می رود بیشترین رشد را در دوره پیش بینی شاهد باشیم که از رشد تقاضا برای گوشت فرآوری شده ، گوشت قرمز و بسته بندی لبنی استفاده شود.

 محرک های اصلی این بازار به دلیل رشد مواد غذایی و دارویی ، تقاضای بسته بندی های انعطاف پذیر را افزایش می دهند. بازار و استحکام مکانیکی برتر ، شفافیت بالاتر ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و خاصیت سد عالی ، در مقایسه با پلی پروپیلن دو محوره محور (BOPP) و پلی اتیلن ترفتالات (BOPET) 

 

admin

فروش فیلم پلی استر فروش فیلم سلفون فروش انواع فیلم بسته بندی 09139744205

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا